شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | درباره آمیتیس
13396
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,page-parent,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive
 

درباره آمیتیس

شرکت آمیتیس تجارت ماندگار

شرکت آمیتیس تجارت ماندگار به شماره ثبت 470500، با هدف توسعه فعالیت های بازرگانی و تجاری، وبا اخذ نمایندگی از برترین برند های امریکایی و اروپایی در زمینه زیبایی، آرایشی، و سلامت آغاز به فعالیت نمود. این شرکت با اتخاذ تصمیم های درست و به کارگیری استراتژی های متناسب با هر دوره اقتصادی و اجرای دقیق آنها به یاری خداوند توانسته پله های ترقی را تا به امروز طی نماید.

شایان ذکر است که در حال حاضر این شرکت دارای کادری مجرب با توان علمی و تجربی بالا به فعالیت خود ادامه میدهد.از همان ابتدای تاسیس شرکت، شایسته سالاری یک اصل مهمی برای این شرکت محسوب میشود. به طوریکه هم اکنون نیروی انسانی لایق با مدرک عالیه همچون فارغ التحصیلان DBA و MBA از دانشگاه های معتبر جهانی مشغول به فعالیت در این موسسه میباشند.

این مجموعه در قالب فعالیت های برون مرزی خود توانسته است با بهره گیری از توانمندی و همکاری تولید کنندگان داخلی، خدماتی را در سطح بین المللی به مشتریان خود در ارائه دهد تا بتواند در روند نوین اقتصاد جهانی راهی برای کسب درآمدهای ارزی به کشور بگشاید. باشد تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه توسعه اقتصادی این مرزو بوم برداریم.

تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء و تنوع محصولات و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت میباشد. همچنین به منظور توسعه فعالیتهای بازاریابی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، شرکت آمیتیس تجارت ماندگار به تاسیس دفاتری در اروپا و امارات متحده عربی مبادرت نموده است .

  • ما برای تامین نیازمصرف کنندگان همواره بدنبال برترین برندها هستیم .
  • ما همواره بدنبال محصولات جدید , بروز و نیز ارائه خدمات به شیوه های مدیریتی متفاوت و کارآمد تر هستیم .
  • ما همواره به مشتریان خود به چشم شرکای تجاری نگاه میکنیم و نه صرفا بعنوان یک خریدار .

آنجائیکه هدف شرکت ماندن در بازار های نسل های آینده است , لذا آرزوی ما در “آمیتیس تجارت ماندگار” , ماندگاری در منازل شماست . امید است این وبسایت با در اختیار گذاردن بروز ترین محصولات و تکنولوژی های زیبایی و سلامتی و اطلاعات روز آمد و ارائه متمرکز خدمات خود در عرصه فروش گامی مثبت در جهت پیشرفت این حوزه و خدمت رسانی روز افزون بردارد .

ما برای آنهایی که تفاوت و خاص بودن را را می پسندند آمده ایم و آماده ایم تا همواره در کنارتان بدرخشیم.

“آمیتیس تجارت ماندگار”  همواره در کنار شما خواهد ماند.

گفتگو آنلاین