شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | ماسک تنفسی
ماسک تنفسی، ماسک آلودگی، ماسک آلودگی هوا، آلودگی هوا، هوای تهران، ریزگرد، ذرات معلق
15952
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15952,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

در پس راحتی ماسک تنفسی توتوبوبو چه رازی نهفته است؟

در پس راحتی ماسک تنفسی توتوبوبو چه رازی نهفته است؟

در پشت راحتی ماسک تنفسی توتوبوبو چه رازی نهفته است؟

«راحتی» یک احساس درونی است که برای بدست آوردن آن می‌بایست از به آمیزه‌ی پیچیده‌ای از نیازهای آدمی پاسخ گفت. به راحتی می‌توان مشاهده کرد که بسیاری از کاربران نظر خود را درباره‌ی ماسک تنفسی توتوبوبو اظهار نموده‌اند و گفته‌اند که در قیاس با سایر ماسک‌هایی که تابحال استفاده کرده‌اند بسیار راحت تر است. در پشت این سطح‌ ویژه‌ی راحتی چه رازی نهفته است؟

ماسک تنفسی

اولین و مهم‌ترین عامل، این است که خود کاربر طراح این ماسک است.

 

در اینجا لیستی از ویژگی‌هایی که در راحتی منحصربفرد ماسک تنفسی توتوبوبو نقش دارند را بیان می‌کنیم:

 

  1. بندهای فوق‌العاده نرم. هم بندهای قابل بستن به دور سر در ماسک‌های کلاسیک و هم بندهای پشت گوشی در ماسک‌های پشت گوشی هر دو اساسا نرم‌تر و انعطاف‌‌پذیرتر از سایر ماسک‌های موجود در بازار هستند. بسیاری از کاربران فکر می‌کردند که بندها از شدت نرمی، به راحتی پاره می‍‌شوند، اما پس از تعداد دفعات مکرر استفاده از ماسک‌شان فهمیدند که این یکی از عوامل راحت‌تر بودن ماسک توتوبوبو نسبت به سایر ماسک‌ها است.

 

  1. وزن سبک: ماسک تنفسی توتوبوبو با وزن 18 گرم، سبک‌ترین ماسک قابل استفاده مجدد در جهان است. یک ماسک سبک فشار کمتری برای ماندن روی صورت شما وارد می‌کند و امکان استفاده از بندهای نرم‌تر و منعطف‌تر را به شما می‌دهد.

 

  1. طراحی آهاردار و سفت: طراحی ماسک تنفسی توتوبوبو به گونه‌ای است که فیلتر را دور از دهان و بینی شما نگاه می‌دارد. بدین ترتیب فیلتر مانند ماسک‌های جراحی یا پارچه‌ای بزاق دهان را به خود جذب نخواهد کرد.

 

  1. مواد توتوسافت: این ماسک تنفسی از مواد پلاستیکی تسکین‌دهنده ساخته شده است که علاوه بر نرم و راحت بودن، موجب برانگیخته‌شدن هیچ نوع آلرژی نمی‌شود. در این ماسک‌ها هیچ گونه لاتکس، سیلیکون یا لاستیکی به کار نرفته‌است.

 

  1. قابل شکل دهی: می‌توان ماسک تنفسی توتوبوبو را طوری حالت داد تا کاملا با شکل و استخوان‌بندی صورت همخوانی داشته‌باشد و در نتیجه نیاز به کشیدن بندهای ماسک برای درست نگاه داشتن ماسک روی صورت به کمترین حالت خود برسد. کشیدن کمتر بند ماسک = راحتی بیشتر
بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین