شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | پرسش‌های متداول درباره لیزر موهای زائد تریا 4X
15959
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15959,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

پرسش‌های متداول درباره لیزر موهای زائد تریا 4X

پرسش‌های متداول درباره لیزر موهای زائد تریا 4X

پرسش‌های متداول (مربوط به لیزر تریا 4X)

 

آیا می‌توانم لیزر تریا 4X را برای از بین بردن موهای زائد روی صورتم استفاده کنم؟

بلی. خانم‌ها می‌توانند برای از بین بردن موهای زائد صورت‌شان (خط گونه‌ها) از لیزر تریا 4X استفاده کنند. آقایان به خاطر تراکم موهای صورت‌شان نباید از این لیزر برای درمان موهای صورت خود استفاده کنند.

 

در هر بار شارژ باتری چه مدت دوام دارد؟

باتری لیزر تریا 4X بعد از هر بار شارژ شدن تا سی دقیقه دوام دارد. این عمر باتری برای کاربران این مجال را فراهم می‌کند که در مدت درمان روی مناطق همپوشان متمرکز بمانند و نسبت به آن هوشیار باشند. نکته‌ی بسیار مهم این است که یک بار شارژ برای درمان یک ناحیه‌ی بزرگتر، چون قسمت پایینی پا، یا چند ناحیه‌ی کوچکتر، مثل لب بالا و زیر بغل‌ها کافی است.

 

آیا رنگ موی من برای استفاده از لیزر از بین برنده‌‌ی موهای زائد تریا 4X مناسب است؟

لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X برای درمان موهایی با رنگ طبیعی قهوه‌ای روشن تا سیاه طراحی شده است. از آنجا که لیزر از بین برنده‌ی موی 4X روی رنگدانه‌های تیره‌ی درون مو اثر می‌گذارد، رنگ موهای روشن‌تری مثل سفید، قرمز، خاکستری، یا بلوند نمی‌توانند به اندازه‌ی کافی انرژی لیزر را به خود جذب کرده و فولیکول مو را از کار بیندازند.

توجه: رنگ مو در یک ناحیه ممکن با رنگ موهای ناحیه‌ی دیگر متفاوت باشد. لذا، برای درمان باید دقیقا رنگ موی همان ناحیه‌ی مورد نظر را بررسی کنید.

 

چرا باید شیو کنم؟

توصیه‌ی ما این است که برای حصول بهترین نتیجه، پیش از هر بار درمان با لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X پوست خود را آماده نمایید.

مراحل زیر را دنبال کنید:

سرتاسر ناحیه‌ی درمان را به طور کامل با آب شسته، همه‌ی مواد آرایشی، لوسیون‌ها و کرم‌ها را از ناحیه‌ی مورد نظر برطرف نمایید. (این کار سبب می‌شود که پرتو لیزر به آسانی در پوست نفوذ کند)

با استفاده از یک تیغ نو سرتاسر ناحیه‌ی درمان را به طور کامل شیو کنید. این کار سبب می‌شود که درمان بیشترین اثر را داشته باشد، زیرا هدف لیزر اثر گذاشتن روی مو درون فولیکول، زیر سطح بیرونی پوست است. با یک پارچه‌ی خنک و مرطوب پوستتان را پاک کنید تا کرم شیو یا صابون باقی مانده کاملاً از روی آن زدوده شود، و سپس آن ناحیه را به خوبی خشک نمایید.

لطفاً توجه داشته باشید که وکس کردن و چیدن مو در فواصل بین درمان به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، زیرا در هر دو روش مو از فولیکول خود جدا می‌گردد. اثر بخشی درمان با لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X منوط به این است که مو در فولیکول خود باقی بماند.

 

می‌توانم از لیزر تریا 4X خود بیشتر از هر دو هفته یکبار استفاده کنم؟

توصیه‌ی ما این است که برای دستیابی به نتایج بهتر هر دو هفته یکبار درمان با لیزر را انجام دهید. این پروتکل درمانی بهترین رویّه برای اثر گذاشتن روی فولیکول مو در مناسب‌ترین و بهترین مرحله در سیکل رشد آن است. برای دست یافتن به نتایج دائمی ناحیه‌ی مورد نظر را هر دو هفته یکبار به مدت دست کم سه ماه، یا تا حصول نتایج مطلوب، درمان کنید.

 

برای مشاهده‌ی نتایج چه مدت زمان لازم است؟

پس از نخستین درمان

گهگاهی پیش می‌آید که بعضی کاربران دچار قرمزی بسیار جزئی پوست می‌شوند که در طول 24 ساعت به سرعت ناپدید می‌شود.

پس از نخستین ماه

مطالعات بالینی تا 70% کاهش پس از تنها دو جلسه درمان را نشان داده است.

پس از دو تا سه ماه درمان

موهایی که مجدداً رشد می‌کنند نازک‌تر و روشن‌تر می‌شوند.

کاهش محسوس در میزان رشد مجدد موها مشاهده می‌شود، به ویژه در نواحی که معمولاً رشد موها در آنجا متراکم‌تر است.

پس از سه ماه درمان

فولیکول‌هایی که توسط لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد نریا 4X از کار افتاده‌اند، دیگر هیچ مویی به عمل نمی‌آورند. برای بهبود نتایج همچنان به درمان با لیزر تریا 4X ادامه بدهید تا پوست‌تان کاملاً صاف و هموار شود و برای همیشه از وظیفه‌ی طاقت‌فرسای شیو کردن و وکس آزاد شوید.

 

چگونه قفل لیزر تریا 4X خود را باز کنم؟

برای باز کردن قفل لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X خود بدین ترتیب عمل کنید:

  1. لیزر تریا 4X را از شارژر باتری آن جدا نمایید.
  2. لیزر را در دست بگیرید و دکمه‌ی پاور روی آن را فشار دهید.
  3. چراغ قرمزی که در قسمت زیر دستگاه قرار دارد، حسگر پوستی است. آن را روی ناحیه‌ی مورد نظرتان نگه دارید تا رنگ پوست شما را تأیید کند. حسگر پوستی به طور خودکار رنگ پوست شما را حس کرده و آن را بررسی می‌کند.

اگر رنگ پوست ناحیه‌ی مورد نظر شما برای درمان شدن با لیزر مناسب باشد، لیزر تریا 4X صدایی به نشانه‌ی آماده بودن برای درمان از خود ساطع کرده، نشانگر قفل از روی صفحه‌ی نمایش لیزر ناپدید می‌گردد.

اگر نشانگر قفل همچنان روی صفحه‌ی نمایش لیزر قابل مشاهده است، و شما صدای یک سری از بیپ‌ها را از دستگاه نمی‌شنوید، معنایش این است که لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X برای‌ آن ناحیه مناسب نیست. حتماً اینکه رنگ پوست شما در آن ناحیه با جدول رنگ پوست و رنگ مو در کتابچه‌ی راهنمای استفاده همخوانی دارد را درستی‌آزمایی کنید. ممکن است حسگر پوستی را درست به کار نگرفته باشید و لازم باشد یکبار دیگر امتحان کنید. برای امتحان دوباره، ابتدا حسگر را از پوست خود دور کنید و دو مرحله‌ی فوق الذکر‌ را مجدداً انجام دهید. اگر همچنان قادر به گشودن قفل لیزر تریا 4X نبودید، با مشاوران تریا تماس بگیرید.

 

 

می‌توانم تریا لیزر 4X خودم را با دیگران به اشتراک بگذارم؟

خیر. لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X تنها برای استفاده‌ی شخصی طراحی شده است. اشتراک گذاری آن با دیگران به دلایل بهداشتی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

 

 

می‌توانم از لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X روی اندام تناسلی‌ام استفاده کنم؟

از لیزر تریا 4X روی نواحی اندام تناسلی خود با بافت نرم و مخاطی استفاده نکنید. این نواحی ممکن است دارای پوست حساس‌تری، یا رنگ پوستی تیره‌تر باشند. استفاده از لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X ممکن است باعث آسیب‌ پوستی در این نواحی گردد. البته می‌توانید با لیزر تریا 4X درمان خط بیکینی خود را لیزر کنید.

 

 

می‌توانم از لیزر تریا 4X روی تتو استفاده کنم؟

خیر. از لیزر تریا 4X برای درمان بخش‌هایی از بدن خود که رنگی تیره‌تر از رنگ معمول پوست شما دارند استفاده نکنید: تتو، نقاط پوستی قهوه‌ای تیره یا سیاه (از قبیل لکه‌های پوستی بزرگ، ماه‌گرفتگی‌ها، یا خال‌های گوشتی و مادرزادی). پوست تاریک طبعاً مقدار زیادی از انرژی لیزر را به خود جذب کرده که ممکن است منجر به آسیب‌های پوستی شود.

 

آیا دختر نوجوان من می‌تواند از لیزر تریا 4X استفاده نماید؟

افراد زیر 18 سال نباید از لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X استفاده کنند. اثرات استفاده از این لیزر توسط کودکان یا بر روی پوست آن‌ها هنوز مورد مطالعه قرار نگرفته و ممکن است صدمات جدی به بار آورد.    

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین