شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | میکرودرم خانگی PMD
16154
rtl,page-template-default,page,page-id-16154,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

میکرودرم خانگی PMD

درباره میکرودرم خانگی PMD

میکرودرم خانگی PMD #اعتمادبنفس_درخشان را به معنای واقعی کلمه در سرتاسر جهان بنا می‌کند. ما با کمک 1000 تن از مردان و زنان از سرتاسر کره‌ی زمین، و بدون هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری و صرف بودجه‌های کلان مرسوم در بازاریابی، پی‌ام‌دی را عرضه نمودیم. ما خود را متعهد می‌دانیم تا اعتماد بنفس شما را در مورد پوست، منِ درون، و خانواده‌تان تقویت کنیم. حمایت و پشتیبانی شما به میکرودرم خانگی PMD این امکان را داده است که بخشی از سرمایه‌ی خود را وقف امور خیریه نماید و در خانواده‌های سرتاسر این جهان خاکی تحول و تفاوتی ایجاد نماید.

امروزه میکرودرم خانگی PMD حقیقتا یکی از اولین کمپانی‌های صنعت زیبایی می‌باشد که با ارائه‌ی ابزار زیبایی هوشمند و محصولات مراقبت پوستی، الهام‌گر و موجد اعتماد بنفسی درخشنده در بین مخاطبانش است. ما سخت کار و تلاش کرده‌ایم تا تولید محصولات زیبایی نوین و مجهز به تکنولوژی هوشمند را رشد و توسعه دهیم و راه خود را تا رسیدن به حداکثر میزان قدرت در ویژگی انحصاری دیسک چرخان و تکنولوژی ساکشن واکیوم کالیبره شده در دستگاه‌های میکرودرم خانگی PMD ادامه دهیم. مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما درباره محصولات نوینی که در آینده عرضه خواهیم کرد هستیم. در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید تا در جریان رویدادهای جدید میکرودرم خانگی PMD باشید.

تکنولوژی هوشمند

 

میکرودرم خانگی PMD مجهز به تکنولوژی‌های هوشمندی است که قدرتمند، ایمن، راحت و انحصاری هستند. پرسونال میکرودرم از تکنولوژی انحصاری دیسک چرخان تعبیه شده در بلورهای اکسید آلومینیوم بهره‌مند است. تکنولوژی دیسک چرخان نه تنها از پوست شما لایه‌برداری می‌کند، بلکه ضدآلرژی نیز هست و به باکتری‌ اجازه رشد نمی‌دهد. پرسونال میکرودرم همچنین مجهز به واکیوم کالیبره است. بسیاری از محصولاتی که تحت عنوان «میکرودرم ابریژن»(microdermabrasion)  عرضه می‌شوند اغلب، فاقد ساکشن حیاتی و اساسی هستند که میکرودرم حقیقی ایجاد کنند. محصولات مراقبت پوستی پی‌ام‌دی با فرمولاسیون ویژه‌ی خود در هماهنگی کامل با دستگاه‌های پرسونال میکرودرم عمل می‌کنند. فرمول ابتکاری ما مورد تحقیق و پژوهش و آزمایش‌های متعدد قرار گرفته است و نتایج بی‌همتای آن به اثبات رسیده است.

حکایت‌های الهام‌بخش

پی‌ام‌دی، چیزی فراتر از یک کمپانی تولید محصولات مراقب از پوست است. ما شرکتی هستیم که به احیای اعتمادبنفس شما در مورد پوستتان، درون خودتان، و خانواده‌تان احساس تعهد می‌کنیم. «#اعتمادبنفس_درخشنده» عنوان مجموعه ویدئوهایی است که بر انگیزش و تشویق زنان و مردان به احیای اعتماد بنفس خود و تعالی زندگی‌شان تمرکز دارد. پی‌ام‌دی تنها یک برند محصولات مراقبت پوستی نیست که صرفا در فکر فروش محصولات خود باشد، بلکه هدفی فراتر از این دارد. ما معتقدیم که پی‌ام‌دی می‌تواند به انسان‌ها این قدرت را بدهد که به خودشان، همانگونه که هستند، عشق بورزند و از زندگی و تمامی مواهب آن لذت ببرند.»
– سام الکساندر، مدیرعامل کمپانی پی‌ام‌دی

پی‌ام‌دی بخشنده است

 

از سال 2010 که شرکت پی‌ام‌دی تاسیس‌شده است تا کنون، شرکت پی‌ام‌دی خود را وقف ایجاد اعتماد بنفسی درخشان و عالی در افراد، خانواده‌ها و اجتماعات تحت خدمات ما نموده است. در سال 2012 پی‌ام‌دی همکاری خود را با موسسه «اسمارتر پرنتینگ» آغاز نمود و از آن زمان تا کنون به ازای فروش هر پرسونال میکرودرم، 50/0 دلار به این موسسه اهدا کرده است. «اسمارتر پرنتینگ» از والدین و متخصصان حرفه‌ای و با انگیزه‌ای تشکیل شده است که از طریق آموزش، خود را وقف بهبود و تقویت سطح خانواده‌ها می‌کنند. «اسمارتر پرنتینگ» به والدین می‌آموزد که چگونه مشوق، الهام بخش و راهنمای فرزندان خود باشند تا آن‌ها رویاهایی بزرگ‌تر، دستاوردهایی شگرف‌تر، و زندگی بهتری داشته باشند.

داستان ما

ابداع پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی – فرایندی 2000 ساله

میکرودرم ابریژن یک مُد گذرا نیست. در واقع، می‌توان از 1500 سال پیش از میلاد مسیح، در سرتاسر جهان از این روش درمانی نشانی یافت؛ یعنی از زمانی که مصری‌ها نوعی سمباده اختراع کرده بودند که با آن پوستشان را صاف و هموار می‌کردند. در سال 1985، اولین ماشین میکرودرم ابریژن توسط دو دکتر ایتالیایی به نام‌های ماتیولی و بروتو اختراع شد. بعدتر، در سال 1990 ماشین‌های میکرودرم ابریژن در امریکا رواج یافتند. با اقبال گسترده‌ی این ماشین‌ها در هالیوود، آوازه‌ی میکرودرم ابریژن به سرعت در همه‌جا پیچید.

سال 2003

گروهی از پزشکان،مهندسین و متخصصین میکرودرم ابریژن اولین دستگاه خانگی میکرودرم ابریژن را در ابعاد کوچک تولید نمودند. پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی، با تکنولوژی ابتکاری و انحصاری دیسک چرخان و ساکشن واکیوم کاملا کالیبره شده‌ی خود، تحولی نو در درمان‌های خانگی پوست پدید آورد.

سال 2004

تحقیقی به سرپرستی دکتر مارک تیلور، پزشکی با شهرت جهانی، صورت گرفت که نشان می‌داد پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی با ماشین‌های میکرودرم ابریژن 10 هزار دلاری در مطب پزشکان برابری می‌کند.

« هفت بیمار مختلف برای مدت 12 هفته با متوسط 15 جلسه درمان برای هر یک از آن‌ها از این دستگاه خانگی استفاده نمودند. اغلب آن‌ها هر 5 یا 6 روز با پرسونال میکرودرم پوست خود را درمان می‌کردند.

بهبودی حاصل از این فرایند درمان با نتایجی که ما از درمان با تجهیزات تخصصی و حرفه‌ای میکرئدرم ابریژن بدست می‌آوریم برابری می‌کرد.»

اواخر سال 2004

پی‌ام‌دی در یک تحقیق کلینیکی که در دانشگاه کالیفرنیا، واقع در سان فرانسیسکو، با شرکت 54 بیمار (44 زن و 10 مرد) انجام شد مورد استفاده و بررسی قرار گرفت. پزشکان طی این بررسی متوجه نتایج زیر شدند:

  • 70% بهبودی در وضعیت چروک‌ها
  • 80% بهبودی در وضعیت صدمات ناشی از آفتاب سوختگی
  • 173% بهبودی در خشکی و زبری پوست
  • 70% بهبودی در وضعیت کلی پوست

اوایل سال 2010

آغازی مفلسانه و فروتنانه

 

 

پیش از هر جای دیگری، داستان پی‌ام‌دی اول بار در رستوران دنیز رقم خورد. سام الکساندر، مدیرعامل شرکت پی‌ام‌دی در خاطرات خود می‌گوید:

«من برای بررسی یک دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی، ساعت 7 صبح به صرف صبحانه دعوت شده بودم. هنوز لحظه‌ای را که برای اولین بار پی‌ام‌دی را دیدم به خاطر دارم. بلافاصله فهمیدم که این دستگاه زندگی میلیون‌ها نفر را دگرگون خواهد کرد.»

با تکمیل مطالعات و تحقیق‌های کلینیکی دانشگاه کالیفرنیا و دکتر تیلور، این مسئله مطرح شد که چگونه بدون هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری، می‌توان پرسونال میکرودرم را راه‌اندازی کرد و به بازار عرضه نمود. از اولین روزهای تولد پی‌ام‌دی در سال 2004، 1800 دستگاه تولید شده بودند. از این 1800 دستگاه، 500تای آن‌ها به رایگان برای مادران وبلاگ‌نویس فرستاده شد تا شاید نقد و بررسی‌های مثبتی از آن‌ها دریافت کنند. الکساندر می‌گوید:

«قلبمان از شدت هیجان برای دیدن سیلی از یادداشت‌ها درباره‌ی پی‌ام‌دی در وبلاگ‌های مادرانه به تپش افتاده بود. خیلی زود پس از انتشار مطالب این وبلاگ‌ها، فروش ما بالا گرفت و گروه اجتماعی «اعتماد بنفس درخشان» شکل گرفت.»

سال 2011، سال شهرت

 

از آن‌جا که مردم تجارب واقعی خودشان با پرسونال میکرودرم را با هم به اشتراک می‌گذاشتند، آوازه و شهرت پی‌ام‌دی همه‌جا پیچید. هزاران متن و ویدئو از داستان‌های ساده و صمیمی کاربران درباره تحولی که در زندگی‌شان ایجاد شده بود، نکات و ترفندها، و ویدئوهای آموزشی، در یوتیوب و وبلاگ‌ها منتشر شد. زنان و مردان نتایج شگفت انگیز و کمکی که پی‌ام‌دی در احیای اعتمادبنفس‌شان کرده بود را با دیگران به اشتراک می‌گذاشتند.

سال 2012، آغاز بخشیدن‌های پی‌ام‌دی

کمپانی پی‌ام‌دی، با همکاری موسسه‌ی «اسمارتر پرنتینگ» (Smarter Parenting) متعهد است که با اهداء 5/0 دلار به ازای فروش هر پرسونال میکرودرم، به کودکان و خانواده‌ها کمک نماید.

«من چهار پسر دارم و برای تربیت هیچ‌کدامشان دفترچه راهنمایی نداشتم. فرزندپروری هوشمندانه‌تر(Smarter Parenting) به والدین می‌آموزد چگونه والدینی باشند و چگونه فرزندانشان را تشویق کنند تا به خود باور داشته باشند. اگر بتوانیم اعتماد بنفس درخشانی در خود، خانواده‌ها و گروه‌های اجتماعی بپروریم، آن‌گاه شاید بتوانیم دنیا را عوض کنیم.»

سام الکساندر، مدیر عامل شرکت پی‌ام‌دی

اکتبر 2012

پس از دو سال از شروع بدون هیچ سرمایه‌ی قابل ملاحظه‌ای، پی‌ام‌دی در برنامه شوی تلویزیونی دکتر آز ظاهر شد.

«یک روز در دفتر کارم بودم و مشغول خیال‌پردازی درباره‌ی شناساندن پی‌ام‌دی به مردم جهان بودم که از طرف تهیه‌کننده‌ی شوی دکتر آز با من تماس گرفتند. تهیه‌کننده به من گفت که دکتر آز پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی را دیده است و می‌خواهد از شما برای معرفی و نمایش دستگاه در برنامه‌اش اجازه بگیرد. به معنای واقعی کلمه قلبم به تپش افتاد و البته پاسخ مثبت دادم! این داستان رویایی بود که به واقعیت پیوست.»

سال 2015، معرفی پی‌ام‌دی پرو

دستگاه پی‌ام‌دی پرو دارای کلاهک‌های روان کننده(Smooth-Glide Caps)، قابلیت تنظیم سرعت و ست کامل و متنوعی از دیسک‌های لایه‌بردار جهت افزایش هرچه بیشتر کنترل درمان در دست شما می‌باشد. از پوست‌های بسیار حساس گرفته، تا پوست‌های محکم و زبر، تنظیمات مناسب با هر نوع پوستی در این دستگاه یافت می‌شود و شما می‌توانید درمان‌های خود را مطابق میل خود، سفارشی کنید. پرسونال میکرودرم پرو، اول بار فروش خود را در سایت‌های سفورا، نورداسترام و آلتا آغاز نمود.

عرضه‌ی محصولات مراقبت از پوست

هزاران ساعت تحقیق و بررسی و رشد و تکامل، نتایج هریک از محصولات سیستم بازسازی روزانه سلول‌ها را ثابت نموده‌اند و نشان داده‌اند که بیش از هر رژیم مراقبت پوستی دیگری اثربخشی میکرودرم ابریژن را تقویت می‌کند. مواد طبیعی تشکیل‌دهنده‌ی این محصولات به تسکین‌، آرامش بخشیدن، و افزایش جانشینی سلول‌ها، تعادل در میزان PH، کاهش سوزش، سرخی و التهابات پوستی کمک می‌کنند. روی هم رفته، نتایج بدست آمده حقیقتا انکارناپذیرند.

اکنون، آینده و نوآوری

پی‌ام‌دی تلاش می‌کند تا به معنای واقعی کلمه در سرتاسر دنیا #اعتماد_درخشان ایجاد نماید. ما خود رویاپردازانی هستیم که معتقدیم همه‌چیز ممکن است. با کمک 1000 تن از مردان و زنان سرتاسر دنیا و بدون هیچ سرمایه‌ی قابل ملاحظه‌ای جهت بازاریابی پی‌ام‌دی را وارد بازار کردیم. موفقیت ما مدیون کسانی است که محصولات ما را دوست دارند و نظراتشان را با سایرین به اشتراک می‌گذارند. بدین ترتیب، پی‌ام‌دی توانسته است که بخشی از سرمایه‌ی خود را وقف امور خیریه نماید و در خانواده‌های سرتاسر این جهان خاکی تحول و تفاوتی ایجاد نماید. ما خود را متعهد می‌دانیم تا اعتماد بنفس شما را در مورد پوست، منِ درون، و خانواده‌تان تقویت کنیم.

امروزه پی‌ام‌دی حقیقتا یکی از اولین کمپانی‌های صنعت زیبایی می‌باشد که با ارائه‌ی ابزار زیبایی هوشمند و محصولات مراقبت پوستی، الهام‌گر و موجد اعتماد بنفسی درخشنده در بین مخاطبانش است. ما سخت کار و تلاش کرده‌ایم تا تولید محصولات زیبایی نوین و مجهز به تکنولوژی هوشمند را رشد و توسعه دهیم و راه خود را تا رسیدن به حداکثر میزان قدرت در ویژگی انحصاری دیسک چرخان و تکنولوژی ساکشن واکیوم کالیبره شده در دستگاه‌های پی‌ام‌دی ادامه دهیم. مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما درباره محصولات نوینی که در آینده عرضه خواهیم کرد هستیم. در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید تا در جریان رویدادهای جدید پی‌ام‌دی باشید.

سام الکساندر، مدیرعامل کمپانی پی‌ام‌دی

گفتگو آنلاین