شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | میکرودرم ابریژن: راه حلی مدرن برای مشکل قدیمی
16871
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16871,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

میکرودرم ابریژن: راه حلی مدرن برای مشکل قدیمی

میکرودرم ابریژن: راه حلی مدرن برای مشکل قدیمی

هیچگاه پیش آمده که در آینه به صورت خود بنگیرید و آرزو کنید که ای کاش رنگ پوست یکنواخت‌تری داشتید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است، میکرودرم ابریژن را در نظر داشته باشید. این درمان غیرتهاجمی پوست شما را با ملایمت لایه‌برداری می‌کند و پس از یک دوره درمان، بافت پوست هموارتر، روشن‌تر و رنگ آن یکنواخت‌تر می‌گردد.

درمان میکرودرم ابریژنی که درماتولوژیست انجام می‌دهد با درمانی که خودتان می‌توانید در خانه انجام بدهید متفاوت است. لایه‌برداری درماتولوژیست کمی عمیق‌تر است. با این حال، برای همه‌ی انواع رنگ پوست‌ها مناسب و بی‎خطر می‌باشد.

بسیاری ار افراد به میکرودرم ابریژن علاقه دارند، به این دلیل که می‌توانند بدون نیاز به گذراندن دوره‌ی نقاهت، داشتن پوست جوان‌تری را تجربه کنند.

مزایای میکرودرم ابریژن

افزون بر این، درماتولوژیست‌ها برای بهبود نتایج حاصل از مصرف محصولات ضدپیری و بلیچینگ، از میکرودرم ابریژن استفاده می‌کنند. لایه برداری با میکرودرم ابریژن باعث می‌شود که این محصولات آسان‌تر و سریع‌تر در اعماق پوست نفوذ کنند.

به طور کلی، از میکرودرم ابریژن برای درمان موارد زیر استفاده می‌شود:

  • بافت پوستی افسرده و کدر
  • رنگ پوست یا بافت پوستی غیریکنواخت
  • نقطه‌ها و علائم پیری
  • خال‌های سطحی تیره‌ای که همزمان با درمان آکنه نمایان می‌شوند
  • لکه‌های تیره‌ی پوستی (ملاسما)

میکرودرم ابریژن همچنین می تواند سلول‌های مرده پوست را از بین ‌برد و همین که این موانع حذف شدند، محصولات مراقبت پوستی کاملا جذب سطح پوست می‌شوند. به این ترتیب، مزایای حاصل از محصولات مراقبت پوستی به بیشترین میزان خود می‌رسد تا به بازسازی و جوانسازی پوست شما کمک کند و آن را نرم و لطیف، روشن، شفاف و درخشان نماید.

روی هم رفته، میکرودرم ابریژن رنگ و بافت پوست را درخشان، صاف، هموار و یکنواخت می‌نماید، و موجب کاهش خطوط و چروک، جوش‌ها و آکنه‌ها، و منافذ درشت پوستی می‌شود. با میکرودرم ابریژن، چهره‌ای تازه و باطراوت به چهره‌ی شما می نشیند و پوستی دوست داشتنی به دست خواهید آورد.

 

به نقل از آکادمی درماتولوژی امریکا

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین