شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | معرفی لیزر خانگی موهای زائد تریا4x
در این صفحه به معرفی لیزر خانگی موهای زائد تریا 4x می پردازیم.
لیزر تریا, لیزر خانگی, لیزر موهای زائد, رفع موهای زائد, خرید لیزر تریا, لیزر دایود
16634
rtl,page-template-default,page,page-id-16634,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

معرفی لیزر خانگی موهای زائد تریا4x

تریـا بیـوتی

دریچه‌ای به سوی زیبایی

لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا 4X

تکنولوژی و قدرت بی نظیر تریا

 

انرژی درمان با لیزرهای موهای زائد تریا، سه برابر بیشتر از سایر دستگاه‌های خانگی رفع موهای زائد است و به همین دلیل درمان با لیزرهای موهای زائد تریا نتایجی دائمی در پی دارد. همچنین این دستگاه هم ایمن است و هم بسیار موثر. با استفاده ازاین دستگاه به راحتی می‌توانید خودتان در منزل از تکنولوژی لیزر دایودی بهره‌مند شوید.

با موهای زائد خداحافظی کنید

تنها پس از چند درمان، پوست صاف‌تر و نرم‌تر را تجربه خواهید کرد، آن هم بطور دائمی. لیزر موهای زائد تریا تنها تکنولوژی لیزر موهای زائدی است که برای استفاده‌ی خانگی تأییدیه FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) را اخذ کرده است.

تریا قدرتمندترین راهکار خانگی جهت از بین بردن موهای زائد

شدت انرژی تکنولوژی پیشرفته‌ی لیزر بکار رفته در تریا در کمال امنیت، سه برابر بیشتر از هر دستگاه خانگی رفع موهای زائد دیگری است. شدت بالای انرژی تریا به همراه طول موج تنظیم شده‌ی دقیق آن قادر است تا به نحو مؤثری رنگدانه‌های درون پیاز مو را هدف قرار داده و توانایی رشد مجدد موها را از آن سلب نماید. امنیت بالا و اثرگذاری تریا شما را شگفت زده خواهد کرد!

نظر پزشکان امریکایی

۹ نفر از هر ۱۰ پزشک امریکایی، تکنولوژی استفاده شده در لیزر خانگی ترای ۴X را برای از بین بردن موهای زائد به سایر روش ها ترجیح می دهند.

نظر پزشکان امریکایی

«تریا تنها لیزر مورد تایید سازمان FDA برای مصرف خانگی است. لیزر از بین برنده موهای زائد تریا اولین لیزر حرفه‌ای که من تا بحال خریداری کرده‌ام از همان تکنولوژی بهره گرفته که در لیزر خانگی تریا به کار رفته است و توسط همان دانشمندانی طراحی شده که تریا بیوتی را طراحی نموده‌اند. من به شخصه، از چیزی استفاده می‌کنم که به آن اطمینان داشته باشم و بدانم که واقعا کار می‌کند؛ به همین دلیل است که لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا را به شما توصیه می‌کنم. هیچ دوره‌ای از تاریخ نمی تواند بدیل این دوره، که عصر علم، کیفیت و تاثیرگذاری است، قرار گیرد.»

دکتر اریک برنشتاین
دارای بورد تخصصی پوست و جراحی با لیزر

نظر پزشکان امریکایی

« با توجه به این که خود شخصا بزرگترین مطالعه تحقیقی بیمار-محور روی دستگاه های خانگی از بین برنده موهای زائد را انجام داده و منتشر نموده‌ام، می‌توانم صادقانه بگویم که لیزر خانگی تریا نماینده بهترین، امن ترین، آسان ترین و موثرترین تکنولوژی موجود برای حذف همیشگی موهای زائد بدن می باشد. پشتوانه‌ی علمی این وسیله و شکل راحت و ارگونومیک آن، باعث شده تا بتوان از این دستگاه براحتی استفاده نمود و از آن نتایج دائمی گرفت. تریا تنها دستگاه لیزر از بین برنده موهای زائد برای مصرف خانگی است که مورد تایید FDA قرار گرفته است و واقعا ثمربخش است»

دکتر رونالد ویلند

دارای بورد تخصصی پوست و مو، بورد تخصصی امراض پوستی، سرپرست اسبق آکادمی پوست شناسی امریکا و ASLMS، عضو انجمن پوست شناسی پسیفیک و ASDS

نظر پزشکان امریکایی

« تریا اولین و تنها دستگاه لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد است. ما این فرصت را داشته‌ایم که در طول سال‌های گذشته در کلینیک خود با این لیزر خانگی کار کنیم و به فروش بگذاریم. با اینکه مطالعات منتشر شده ما روی سایر دستگاه‌های خانگی از بین برنده موهای زائد نشان داده که همگی این ابزارها تنها نتایج بلندمدت کمی بدست می‌دهند، لیزر تریا نتایجی مداوم و دائمی به دست می‌دهد. ما همگی بسیار خوشنودیم که چنین دستگاه از بین برنده موهای زائد بی‌نظیری چنین نتایجی از خود به جای می گذارد. همچنین معتقدیم این دستگاه می‌تواند مکمل خیلی خوبی برای دستگاه‌های لیزر حرفه‌ای ما باشد.»

دکتر برایان زلیکسون

دارای برد تخصصی پوست و مو، سرپرست آینده متخصصین پوست، دانشیار انجمن لیزر در پزشکی و جامعه امریکا، دانشگاه مینزوتا، دانشکده پوست شناسی

نظر پزشکان امریکایی

«از بین بردن موهای زائد توسط لیزر، روشی موثر برای درمان موهای ناخواسته است که سابق بر این تنها در مطب پزشکان متخصص امکان‌پذیر بود. لیزر تریا تنها لیزر خانگی از بین برنده دائمی موهای زائد است که مورد تایید سازمان FDA قرار گرفته است. این دستگاه مکمل و یا جایگزین فوق العاده ای برای درمان موهای زائد با لیزرهای کلینیکی است. دوست داشتنی ترین نکته این دستگاه، به نظر من سنسور پوست آن است که با بررسی رنگ پوست کاربر، مقدمات استفاده امن این دستگاه را فراهم می‌کند.»

دکتر زاکیا راهمن

دارای بورد تخصصی پوست، استادیار امراض پوستی، دانشگاه استنفورد

تریا موهای زائد را ریشه کن می‌کند

لیزرهای موهای زائد تریا تنها دستگاه‌های خانگی رفع موهای زائد مجهز به تکنولوژی لیزر دایودی هستند، که فولیکل مو را از طریق هدف گیری ملانین ریشه‌ی مو از یبن می‌برد بی آنکه به پوست اطراف آن آسیبی وارد نماید.

1- فولیکل مو را هدف قرار می‌دهد

لیزرهای تریا، نظیر لیزرهای حرفه‌ای رنگدانه‌ی درون فولیکل مو را هدف گیری می‌کند.

2- فولیکل مو غیرفعال می‌شود.

موهایی که پیاز آن‌ها هدف گیری شده است می‌ریزند و در نتیجه پوستی صاف‌تر و نرم‌تر به جا می‌ماند.

3- فولیکل مو برای همیشه از بین می‌رود.

لیزر برای همیشه توانایی رشد موها را از پیاز مو سلب می‌کند.

ویژگی‌های پیشرفته و منحصربفرد

 

تریابیوتی افتخار دارد به عنوان اولین دستگاه خانگی لیزر دایود رفع موهای زائد، اثربخشی و نتایج دائمی را برای شما به ارمغان آورد. لیزر تریا 4 ایکس مجهز به همان تکنولوژی لیزر دایودی است که در کلینیک‌ها مورد استفاده‌ی درماتولوژیست‌ها قرار می‌گیرد.

 

نمایشگر LED

لیزر تریا 4X دارای یک صفحه نمایش پیشرفته است که راهنمای شما در تمامی طول درمان است، و همچنین امنیت و اثربخشی استفاده از لیزر را دوچندان می‌نماید.

 

قدرتمند و مؤثر

طراحی ویژه در جهت داشتن پوستی بدون مو، صاف‌تر و لطیف‌تر.

 

عمر باتری بیشتر

لیزر تریا 4X با طول شارژ 30 دقیقه، وسیله‌ای ایده‌آل برای رفع موهای زائد صورت و اندام‌های چندگانه‌ی بدن در هر جلسه از درمان می‌باشد.

بیایید شروع کنیم

قدم اول: پوست خود را آماده سازید

برای داشتن درمانی موثر، پوست خود را پاکسازی کنید، موهای زائد را با تیغ اصلاح کنید، و با حوله آن را خشک کنید.

قدم دوم: میزان شدت درمان خود را انتخاب کنید

مطابق میل و راحتی خود، یکی از 5 دجه شدت درمان را انتخاب نمایید. در اولین جلسات درمان، با شدت کم شروع کنید و رفته رفته شدت درمان خود را افزایش دهید.

قدم سوم: ناحیه‌ای از بدن را برگزینید و درمان را آغاز کنید

ناحیه مورد نظر از بدن را هر دو هفته یکبار درمان کنید.

درمان را تا رسیدن به نتایج مطلوب ادامه دهید.

اکثر کاربران با استفاده از لیزر رفع موهای زائد تریا در یک دوره‌ی 8 هفته‌ای به کاهش چشمگیری در رشد موها رسیده‌اند، و درمان‌های اضافی توانسته است کاهش بیشتری را به ارمغان بیاورد. بسته به رنگ پوست، رنگ موها، نواحی مختلف بدن، درجه شدت درمان و سایر عوامل، نتایج در هر فردی می‌تواند از قطع کامل رشد موها تا کاهش جزئی متغیر باشد.

گفتگو آنلاین