شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | معرفی لیزر خانگی موهای زائد تریا پریسیژن
لیزر موهای زائد،لیزر خانگی تریا، لیزر تریا، لیزر پریسیژن، لیزر موهای زائد تریا، رفع موهای زائد، رفع موهای زیر بغل، رفع موهای بکینی، اپیلاسیون
16703
rtl,page-template-default,page,page-id-16703,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

معرفی لیزر خانگی موهای زائد تریا پریسیژن

تریـا بیـوتی

دریچه‌ای به سوی زیبایی

لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا پریسیژن

تکنولوژی و قدرت بی نظیر تریا

 

انرژی درمان با لیزرهای موهای زائد تریا، سه برابر بیشتر از سایر دستگاه‌های خانگی رفع موهای زائد است و به همین دلیل درمان با لیزرهای موهای زائد تریا نتایجی دائمی در پی دارد. همچنین این دستگاه هم ایمن است و هم بسیار موثر. با استفاده ازاین دستگاه به راحتی می‌توانید خودتان در منزل از تکنولوژی لیزر دایودی بهره‌مند شوید.

با موهای زائد خداحافظی کنید

تنها پس از چند درمان، پوست صاف‌تر و نرم‌تر را تجربه خواهید کرد، آن هم بطور دائمی. لیزر موهای زائد تریا تنها تکنولوژی لیزر موهای زائدی است که برای استفاده‌ی خانگی تأییدیه FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) را اخذ کرده است.

تریا قدرتمندترین راهکار خانگی جهت از بین بردن موهای زائد

شدت انرژی تکنولوژی پیشرفته‌ی لیزر بکار رفته در تریا در کمال امنیت، سه برابر بیشتر از هر دستگاه خانگی رفع موهای زائد دیگری است. شدت بالای انرژی تریا به همراه طول موج تنظیم شده‌ی دقیق آن قادر است تا به نحو مؤثری رنگدانه‌های درون پیاز مو را هدف قرار داده و توانایی رشد مجدد موها را از آن سلب نماید. امنیت بالا و اثرگذاری تریا شما را شگفت زده خواهد کرد!

ویژگی‌های پیشرفته و منحصربفرد

 

لیزر تریا پریسیژن مجهز به همان تکنولوژی لیزر دایودی پیشرفته‌ای است که در کلینیک‌ها مورد استفاده‌ی درماتولوژیست‌ها قرار می‌گیرد. در حالی که دستگاه‌های حرفه‌ای قدرت و سرعت پالس لیزر بیشتری دارند، لیزر تریا پریسیژن نتایج عالی و دائمی را در محیط امن و راحت منزل خودتان به ارمغان می‌آورد.

 

  ارگونومیک و خوش دست

استفاده از لیزر تریا پریسیژن بسیار آسان است، بویژه هنگامی که برای درمان نواحی انحنادار، زاویه دار، کوچک و دور از دسترس بدن بکار می‌رود.

 

عمر باتری

لیزر تریا پریسیژن با طول شارژ 15 دقیقه، وسیله‌ای ایده‌آل برای رفع موهای زائد نواحی کوچک بدن می‌باشد.

 

اندازه مناسب

هر کجا که دلتان بخواهد، لیزر تریا پریسیژن با حجم فشرده و وزن سبک خود، همراه شما می آید. در سفرها، سالن ورزش، و هرکجا که به تریا نیاز داشته باشید،می‌توانید آن را به راحتی با خود حمل کنید.

نظر پزشکان امریکایی

۹ نفر از هر ۱۰ پزشک امریکایی، تکنولوژی استفاده شده در لیزرهای خانگی تریا را برای از بین بردن موهای زائد به سایر روش ها ترجیح می دهند.

نظر پزشکان امریکایی

«تریا تنها لیزر مورد تایید سازمان FDA برای مصرف خانگی است. لیزر از بین برنده موهای زائد تریا اولین لیزر حرفه‌ای که من تا بحال خریداری کرده‌ام از همان تکنولوژی بهره گرفته که در لیزر خانگی تریا به کار رفته است و توسط همان دانشمندانی طراحی شده که تریا بیوتی را طراحی نموده‌اند. من به شخصه، از چیزی استفاده می‌کنم که به آن اطمینان داشته باشم و بدانم که واقعا کار می‌کند؛ به همین دلیل است که لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا را به شما توصیه می‌کنم. هیچ دوره‌ای از تاریخ نمی تواند بدیل این دوره، که عصر علم، کیفیت و تاثیرگذاری است، قرار گیرد.»

دکتر اریک برنشتاین
دارای بورد تخصصی پوست و جراحی با لیزر

نظر پزشکان امریکایی

« با توجه به این که خود شخصا بزرگترین مطالعه تحقیقی بیمار-محور روی دستگاه های خانگی از بین برنده موهای زائد را انجام داده و منتشر نموده‌ام، می‌توانم صادقانه بگویم که لیزر خانگی تریا نماینده بهترین، امن ترین، آسان ترین و موثرترین تکنولوژی موجود برای حذف همیشگی موهای زائد بدن می باشد. پشتوانه‌ی علمی این وسیله و شکل راحت و ارگونومیک آن، باعث شده تا بتوان از این دستگاه براحتی استفاده نمود و از آن نتایج دائمی گرفت. تریا تنها دستگاه لیزر از بین برنده موهای زائد برای مصرف خانگی است که مورد تایید FDA قرار گرفته است و واقعا ثمربخش است»

دکتر رونالد ویلند

دارای بورد تخصصی پوست و مو، بورد تخصصی امراض پوستی، سرپرست اسبق آکادمی پوست شناسی امریکا و ASLMS، عضو انجمن پوست شناسی پسیفیک و ASDS

نظر پزشکان امریکایی

« تریا اولین و تنها دستگاه لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد است. ما این فرصت را داشته‌ایم که در طول سال‌های گذشته در کلینیک خود با این لیزر خانگی کار کنیم و به فروش بگذاریم. با اینکه مطالعات منتشر شده ما روی سایر دستگاه‌های خانگی از بین برنده موهای زائد نشان داده که همگی این ابزارها تنها نتایج بلندمدت کمی بدست می‌دهند، لیزر تریا نتایجی مداوم و دائمی به دست می‌دهد. ما همگی بسیار خوشنودیم که چنین دستگاه از بین برنده موهای زائد بی‌نظیری چنین نتایجی از خود به جای می گذارد. همچنین معتقدیم این دستگاه می‌تواند مکمل خیلی خوبی برای دستگاه‌های لیزر حرفه‌ای ما باشد.»

دکتر برایان زلیکسون

دارای برد تخصصی پوست و مو، سرپرست آینده متخصصین پوست، دانشیار انجمن لیزر در پزشکی و جامعه امریکا، دانشگاه مینزوتا، دانشکده پوست شناسی

نظر پزشکان امریکایی

«از بین بردن موهای زائد توسط لیزر، روشی موثر برای درمان موهای ناخواسته است که سابق بر این تنها در مطب پزشکان متخصص امکان‌پذیر بود. لیزر تریا تنها لیزر خانگی از بین برنده دائمی موهای زائد است که مورد تایید سازمان FDA قرار گرفته است. این دستگاه مکمل و یا جایگزین فوق العاده ای برای درمان موهای زائد با لیزرهای کلینیکی است. دوست داشتنی ترین نکته این دستگاه، به نظر من سنسور پوست آن است که با بررسی رنگ پوست کاربر، مقدمات استفاده امن این دستگاه را فراهم می‌کند.»

دکتر زاکیا راهمن

دارای بورد تخصصی پوست، استادیار امراض پوستی، دانشگاه استنفورد

تریا موهای زائد را ریشه کن می‌کند

لیزرهای موهای زائد تریا تنها دستگاه‌های خانگی رفع موهای زائد مجهز به تکنولوژی لیزر دایودی هستند، که فولیکل مو را از طریق هدف گیری ملانین ریشه‌ی مو از یبن می‌برد بی آنکه به پوست اطراف آن آسیبی وارد نماید.

گفتگو آنلاین