شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | توتوبوبو، ماسک ضد آلودگی هوا با تکنولوژی پیشرفته برای کودکان و بزرگسالان
16005
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16005,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

توتوبوبو، ماسک ضد آلودگی هوا با تکنولوژی پیشرفته برای کودکان و بزرگسالان

توتوبوبو، ماسک ضد آلودگی هوا با تکنولوژی پیشرفته برای کودکان و بزرگسالان

ماسک توتوبوبو، ماسک ضد آلودگی هوا با تکنولوژی پیشرفته برای کودکان و بزرگسالان

ویژگی‌های پیشرفته‌ی توتوبوبو:

 

  1. آنتی ویروس = ضد عفونی خودکار

 

ماسک

 

 

توتوبوبو حاوی ماده‌ای است با نام بیوکوت(BioCote)، یک عامل ضد میکروبی بر پایه‌ی نقره. جزء ترکیبی یون نقره به طور پیوسته و مداوم در تمام طول عمر این محصول ویژگی‌های ضدمیکروبی آن را تأمین می‌کند. بیوکوت به نحو مؤثری از کارکرد، رشد و بازتولید طیف گسترده‌ای از ریز-ارگانیسم‌ها جلوگیری می‌نماید. اینکه افزودنی‌های ضدمیکروبی بر پایه‌ی نقره در تمام طول عمر مؤثر و اثرگذار خواهند بود واقعیتی علمی است که درستی به اثبات رسیده است. بیوکوت، نه سمی است، نه قابل اشتعال، و نه خورنده یا فاسد کننده. بعلاوه، این ماده به هیچ وجه موجب نمی‌شود که باکتری‌ها در برابر آنتی‌بیوتیک‌ها مقاوم شوند.

سازمان محافظت از محیط زیست آمریکا (EPA) عناصر فعال بیوکوت را در شمار عناصر بی‌خطر ثبت کرده‌است.

 

 

 

 

 

 

 

2. یک ماسک، مناسب برای همهماسک
ماسک ثبت شده‌ی توتوبوبو نخستین ماسک قابل تنظیم در جهان است که برای تطبیق با همه‌ی صورت‌ها با هر شکلی (برای درازای صورت 85 تا 135 میلیمتر) طراحی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

ماسک

 

 

 

3. درزگیری چشمی (VSC)

 

درزگیری (Seal Check) چشمی  سریع خصیصه‌ای است برای اطمینان از درزگیری مناسب ماسک روی صورت. درزگیر چشمی توتوبوبو هم شهودی‌تر است و هم 100 بار از فیت تست‌های دیگر سریع‌تر می‌باشد.

ما  اعتبار VSC را با بهترین استاندار فیت تست، یعنی سیستم فیت تست کمی TSI PortaCount Plus سنجیده‌ایم، از این رو، لازم نیست شما خودتان این کار را دوباره انجام بدهید. می‌توانید وقت‌تان را برای کارهای مهمتر صرف کنید.

 

 

 

 

ماسک

 

4. قابلیت استفاده مجدد

 

به طور معمول، باید همه‌ی بخش‌های ماسک تنفسی، از جمله گیره‌ی بینی فلزی و کش لاستیکی، را پس از استفاده دور بیندازید. اما با ماسک توتوبوبو تنها قسمتی که باید دور انداخته شود، فیلتر استفاده شده است. اگر میلیون‌ها ماسک تنفسی دورریختنی را که هر روزه بخش زیادی از زمین را اشغال می‌کنند ملاحظه کنید، درمی‌یابید که ماسک توتوبوبو بسیار بیشتر از دیگر ماسک‌ها دوست محیط زیست است. استفاده مکرر از ماسک توتوبوبو هم مطمئن و آسان است و هم نیازی به تجهیزات خاصی برای تضمین خاصیت ضدعفونی آن ندارد. تنها کافی است ماسک را با صابون بشویید، آبکشی کرده و سپس خشک نمایید. پس از جایگزین کردن فیلتر جدید ماسک آماده‌ی استفاده‌ی مجدد خواهد بود.

 

 

 

 

 

ماسک5. فیلتر با اثربخشی بالا        

       

فیلتر با اثربخشی بالا دو ویژگی مهم را در خود جمع می‌کند: قابلیت فیلتر کردن بالا (محافظت) و نرخ جریان بالا (سهولت تنفس). این نوع فیلتر باعث می‌شود که تنفس از خلال ماسک بسیار آسان و باسهولت انجام گیرد و در عین حال، سطح بسیار بالایی از محافظت را فراهم می‌نماید.

راز این خصوصیات بسیار عالی و مرغوب به ساختار سه بُعدی لایه‌‌های فیلتر مربوط می‌شود، که بسیار قطورتر و ضخیم‌تر از دیگر ماسک‌های تنفسی مصرف شدنی است. لایه‌های فیلتر دارای بار الکتریسیته‌ی ایستا هستند و همین موجب می‌شود که ریزترین ذرات معلق در هوا بی آنکه شانس نفوذ در عمق لایه‌های فیلتر را پیدا کنند دفع بشوند.

قابلیت فیلترینگ فیلتر توتوبوبو (F94) 94%  است، یعنی تنها یک درصد کمتر از فیلترهای نوع N95. معنای این سخن این است که فیلتر توتوبوبو قادر است دست‌کم 94% از نافذترین ذرات معلق در هوا با ابعاد 3/0 میکرن را فیلتر کند. این فیلتر می‌تواند ذرات بسیار ریز (و اغلب نامرئی) و گازهای حاصل از منابع سوختی مانند اگزوز ماشین‌ها و دیگر وسایل موتوری، فرایندهای صنعتی، سیگار و دودهای معطر، آشپزی، و آتش‌سوزی در جنگل را مسدود نماید؛ همچنین مؤلفه‌های بیولوژیکی از قبیل گرده‌ها و میکروب‌های قارچی، و عوامل ریز یا حشرات آلرژی‌زا؛ همچین فیبرهای نازک مثل پنبه‌ی نسوز؛ و ذرات خاک. اما باید توجه داشت که این فیلتر برای گازهایی از قبیل اوزون و مونوکسید کربن مناسب نیست.

 

 

 

ماسک6. بندهای فوق الاستیک و نامرئی

 

عکس گرفتن و ارائه‌ی تصویری از بندهای نامرئی نگاه‌دارنده‌ی ماسک توتوبوبو روی صورت کاری دشوار است.

جدای از ملاحظات زیباشناختی، بندهای فوق الاستیک (سوپر الاستیک) ویژگی‌های مثبت بسیاری دارند:

– ماسک‌ را به نرمی و در عین حال محکم و راحت روی صورت نگاه می‌دارد.

– بسیار قابل انعطاف، راحت و فوق نازک است و جلب توجه نمی‌کند.

– امن است و موجب حساسیت و بروز آلرژی در پوست‌های حساس و لطیف نمی‌گردد و در عین حال آنقدر قوی است که حتی برای اهداف ورزشی هم قابل استفاده است.

– طول عمر آن (3برابر) بیشتر از بندهای کشی است و در مقابل عرق، روغن، آب، آب دریا، اسید، اوره، لوازم آرایشی، حلال‌های عمومی و … مقاوم است.

– قابلیت ارتجاعی خود را در بازه‌ی دمایی -35C تا 80C حفظ می‌کند.

– قابل شستشو با دست، یا ماشین لباس‌شویی و یا پاکسازی با پارچه‌ی خشک.

 

 

 

ماسک7. نرم و راحت


بدنه‌ی الاستیکی شفاف و نامرئی (توتوسافت) که به طور خاص برای ماسک‌های توتوبوبو طراحی شده بسیار نرم و راحت است. این ماسک به سادگی قابل فرم دهی است تا با شکل هر صورتی به راحتی تطبیق یابد.

این ماسک‌ها دارای پوسته‌ای بسیار نازک هستند و به راحتی روی بینی می‌خوابند، نیازی به گیره‌ی بینی ندارند و در عین حال به خاطر طراحی ارگونومیک‌شان، بهتر از سایر ماسک‌های تنفسی روی بینی کیپ می‌شوند.

رویه‌ی ماسک توتوبوبو، تقریبا مانند یک پوست دوم است و در صورتی که از عینک استفاده کنید، موجب تداخل یا تشکیل بخار روی شیشه‌ی عینک نمی‌شود.

گرما نسبت به ماسک‌های یکبار مصرف خیلی زودتر از پوسته‌ی نازک و شفاف ماسک توتوبوبو بیرون می‌رود و آن را خنک‌تر نگه می‌دارد.

لایه‌ی داخلی دارای بافتی ظریف است که تشخیص فیت بودن ماسک با صورت و درزگیری را به هنگام وجود رطوبت آسان‌تر می‌کند.

 

خطوط طراحی 3 مرحله‌ای آن، کار را برای شکل‌دهی و تغییر سایز آن جهت صورت‌های کوچک‌تر آسان نموده است.

طراحی بازشدن ارتجاعی جهت پوشیدن راحت ماسک.

سرانجام، بدنه‌ی ماسک را می‌توان به راحتی تا نمود و در جیب پیراهن قرار داد.

تمامی مواد تشکیل دهنده این ماسک به تایید سازمان FDA (امریکا) رسیده است.

 

 

 

ماسک

 

8. کالایی ساده

 

توتوبوبو می‌تواند به نحو موثری بار مسئولیت شما را که برای خرید چندین برند و سایز مختلف از ماسک‌ها را برای تناسب با افراد مختلف درون سازمان شما متحمل می‌شوید، سبک و راحت نماید.

از آن‌جا که ماسک توتوبوبو قابل استفاده‌ی مجدد است، تنها لازم است که تعداد کمی از ماسک‌های توتوبوبو را تهیه کنید.

فیلترهای توتوبوبو کمتر از نصف فضای مصرف شده‌ی یک ماسک یکبارمصرف در حالت تا شده را اشغال می‌کند.

هزینه‌ی ماسک توتوبوبو کمتر از نصف هزینه‌های رایج برای خرید ماسک‌های یکبار مصرف است و با این وجود، محافظت بهتری از شما در موقعیت‌های مختلف به عمل می‌آورد.

 

 

 

منبع خبر: http://totobobo.com/blog/features

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین