شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا از نظر من!
16066
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16066,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا از نظر من!

لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا از نظر من!

لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا

 

دکتر متخصص پوست به من گفت: « توصیه می‌کنم از لیزر موهای زائد استفاده کنید، چون شما کاملا شرایطش را دارید». قبل از این‌که مادر بشوم ترفندهای فروش نه چندان پیچیده‌ی او گاهی مؤثر بود؛ اما حالا رژیم زیبایی من خیلی ساده‌تر از پیش شده است. قبل از آن‌که بتوانم نه بگویم، او صحبتش را از سر گرفت و از چیزهایی درباره تابیدن نور فوق متمرکز روی فولیکل موها و توقف رشد موها، آن هم برای همیشه، سخن گفت.

 

اگرچه پکیج لیزر موهای زائد بدن (با قیمت‌ کلینیک‌های منهتن) هیچ‌گاه به مذاق من خوش نیامده بود، اما این «برای همیشه» مرا مجذوب خود کرد. دیگر من ماندم و رویایی که در آن از وکس کردن، بندانداختن، اصلاح با تیغ، موچین و موم هیچ خبری نبود!

 

خوش بختانه، این فرصت نصیب من شد که یک وسیله‌ی کوچک پیشرفته را برایم فرستادند تا تست کنم؛ دستگاهی که از خیلی جهات به نظر می‌رسید واقعا مؤثر باشد.

 

لیزر خانگی از بین برنده موهای زائد تریا 4X، اولین و تنها لیزرموهای زائد دارای تأییدیه FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) برای استفاده در منزل است، و مجهز به همان تکنولوژی لیزر دایود است که درماتولوژیست‌ها در کلینیک‌هایشان به کار می‌برند. این دستگاه با ایمنی بالایی موهای ناخواسته‌ی بدن را هدف‌گیری می‌کند و فولیکل‌های مو را برای همیشه غیرفعال کرده تا روند رشد موها را هم در صورت و هم سایر اندام‌های بدن متوقف کند.

 

اگرچه لیزر تریا 4X را می‌توان تنها با صرف کسری از هزینه‌ی لازم برای لیزر موهای زائد در مطب درماتولوژیست‌ها بدست آورد، اما باز هم یک نوع سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود و باید دید که نتیجه‌ی حاصل از آن به قیمتی که به ازای آن می‌پردازیم می‌ارزد یا نه. من سه ماه تمام توجهم را روی درمان یک ناحیه محدود از یکی از ساق‌های پایم متمرکز کردم تا بتوانم نقد و بررسی کامل و تمام عیاری را با شما به اشتراک بگذارم.


واقعا مؤثر است: در جدول رنگ پوست تریا، پوست من در ناحیه‌ی روشن تا متوسط قرار دارد و موهایم نیز قهوه‌ای تیره است. با دقت و مداومت، از دستورالعمل داخل جعبه لیزر خانگی تریا موبه مو پیروی کردم. هر دو هفته یکبار، به مدت کمی بیشتر از سه ماه،  قسمت کوچکی از ساق پایم را با تریا لیزر کردم. به من ثابت شد که تریا 4X مؤثر است و نتایج آن را می‌توان به چشم دید. اکنون من یک قسمت پوست صاف روی ساقم دارم که به معنای واقعی کلمه هیچ مویی روی آن رشد نمی‌کند.

 

استفاده از آن راحت و آسان است: طراحی ارگونومیک و سبک، آن را برای استفاده کردن راحت و آسان کرده است. درمان یک ناحیه از بدن با الگوی هم‌پوشانی دوایر، ساده و سرراست است؛  و البته هیچ‌کدام از این مزایا به پای این نمی‌رسد که می‌توانم درمان‌ها را طبق برنامه‌ی خودم و در محیط راحت و آسوده‌ی خانه‌ی خودم انجام دهم.

 

مطمئن شوید رنگ مو و پوست‌تان شرایط لازم جهت درمان با تریا را داراست: لیزر خانگی تریا 4X روی هر رنگ مو و پوستی کارساز نیست. این دستگاه برای موهای روشن یا پوست‌های متوسط تا قهوه‌ای تیره مؤثر (و ایمن) نیست.  قبل از هر بار استفاده از دستگاه، حسگر پوست، رنگ پوست شما را تست می‌کند – و اگر رنگ آن مناسب نباشد، قفل دستگاه باز نمی‌شود.

 

ممکن است کمی آزرده شوید: لیزر خانگی تریا پنج درجه‌ شدت مختلف دارد. من خودم با درجه‌ی 5 (بیشترین شدت) شروع کردم؛ چرا که می‌خواستم بیشترین نتایج را که با بیشترین درجه شدت حاصل می‌شود را از لیزر خانگی تریا بگیرم. گاهی کمی احساس سوزش و گزندگی، یا احساس داغی می‌کردم. در این مورد، ژل تسکین‌دهنده اسموث‌استارت تریا به من کمک کرد.

 

به کتابچه‌ی راهنما مراجعه کنید: راهنمای حل مشکلات دستگاه، در آخر کتابچه راهنما، به سوالاتی که برایم پیش می‌آمد پاسخ داده بود. بعلاوه در این کتابچه محلی برای ثبت تاریخ درمان‌هایتان وجود دارد که به پیش‌روی درمان طبق برنامه‌ی پیشنهادی کمک می‌کند.

 

درمان نواحی بزرگ بدن، زمان‌بر خواهد بود: من تریا را روی ناحیه کوچکی از بدنم تست کردم و اگرچه در کاهش رشد موهایم بشدت مؤثر بود، اما درمان کل پایم زمان بیشتری می‌برد که مستلزم اختصاص زمان لازم و شکیبایی در انجام درمان است. اما درمان یک ناحیه کوچک‌تر به هیچ وجه زمان زیادی طول نمی‌کشد.

 

 

اگر واقعا دلتان می‌خواهد برای همیشه موهای زائد را ریشه‌کن کنید و در عین حال نمی‌خواهید به خودتان زحمت وقت گرفتن از دکتر و مراجعه به کلینیک را بدهید، لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا 4X، گزینه‌ای راحت، مقرون بصرفه و با کاربری آسان برای شماست. این دستگاه برای من مؤثر واقع شد، و من آماده‌ام تا سایر موهای ناخواسته‌ی بدنم، خداحافظی کنم؛ آن هم برای همیشه.

12 دیدگاه ها

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین