شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | بررسی لیزر پریسیژن تریا؛ جدیدترین و پیشرفته‌ترین لیزر خانگی
15902
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15902,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

بررسی لیزر پریسیژن تریا؛ جدیدترین و پیشرفته‌ترین لیزر خانگی

بررسی لیزر پریسیژن تریا؛ جدیدترین و پیشرفته‌ترین لیزر خانگی

لیزر پریسیژن تریا؛ جدیدترین و پیشرفته‌ترین لیزر خانگی

 

تریا با عرضه‌ی لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائد برای استفاده‌های خانگی که هم برای زنان و هم برای مردان مناسب بود، پیایی موفقیت‌های چشمگیری بدست آورده و از سال 2014 به این سو  بازار را یکسره در تسخیر خود درآورده است. اما برای سال 2016 چطور؟ این بار با لیزر پریسیژن تریا در خدمت شما هستیم !

لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائد پریسیژن تریا در حال حاضر یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های رفع موهای زائد خانگی موجود در بازار است. (با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی لیزر دایود، که البته به معنای حصول نتایج دائمی و همیشگی است). و البته باید این را نیز خاطرنشان کنم که این لیزر مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین دستگاه رفع موهای زائد نیز هست. آنقدر ایمن، که اصلاً به طور خاص برای لیزر کردن موهای زائد روی صورت و نواحی بسیار حساس طراحی شده است.

تریا در حال حاضر با لیزر 4X خود پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین لیزر رفع موهای زائد موجود در بازار را داراست، و اکنون مکمل آن را نیز به بازار عرضه نموده است: یک لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد دیگر با نام لیزر پریسیژن تریا. خوب، حالا با این موفقیت چشمگیر و محبوبیت فراوانی که لیزر 4X داشت، دیگر چرا تریا اقدام به تولید این محصول جدید نمود؟ خیلی ساده، به این دلیل که تریا نیازها و خواسته‌های مشتریانش را می‌شنود.

به خاطر تقاضای عمومی، خانم‌ها بی‌پرده و بی‌پروا از خواسته‌های خویش سخن می‌گفتند: آن‌ها لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائدی می‌خواستند که قابل ‌حمل‌تر، سبک‌تر، و ارگونومیک‌تر بوده و به ویژه برای لیزر کردن صورت مناسب باشد. لیزر پریسیژن تریا به خصوص برای رفع موهای زاند روی صورت و دیگر نواحی حساس و کوچک‌تر بدن چون زیربغل‌ها و خط بیکینی طراحی شد و، از این رو، بهترین لیزر موجود برای درمان موهای نواحی اطراف اندام تناسلی بشمار می‌رود. لیزر پریسیژن تریا، با طراحی ارگونومیک آن دقیقاً برای آن نواحی از بدن مناسب است که دسترسی مؤثر به آن‌ها برای دستگاه‌های لیزر بزرگ‌تر و حجیم‌تر (که نوک لیزر آن‌ها بزرگ‌تر است) بسیار دشوار است.

با وجود این همه لیزرهای از بین برنده‌ی موهای زائد در بازار، اصلاً تعجبی ندارد که گیج شوید و بلاتکلیف بمانید که چه باید کرد. شاید بیشتر به این خاطر که هر وقت به دنبال تاپ‌ترین لیزر موهای زائد می‌گردیم تا آن را بخریم، از همان اول عقلمان دیگر کار نمی‌کند و هزاران هزار فکر به سرمان می‌زند که چرا دنبال راه جادویی می‌گردیم که از شر همه‌ی آن موهای زمخت، زشت و از همه بدتر سمج برای همیشه خلاص شویم. از همین روی، ای همه‌ی خانم‌هایی که می‌خواهید یک ماه کاملاً بدون شیو را تجربه کنید بی آنکه احساسی شبیه به یک خرس خاکستری داشته باشید، حرف من با شما دو کلمه است: لیزر پریسیژن تریا. بله لیزر پریسیژن تریا همین قدر حیرت‌انگیز است.

 

مروری بر لیزر پریسیژن

 

لیزر پریسیژن تریا، به گمان من (البته به عنوان کسی که تا کنون چهار مدل مختلف را به طور کامل از سر گذرانده و پنج تایی را هم امتحان کرده، و تا حدودی خودش را در این زمینه متخصص می‌داند) بهترین محصول تریا تا این زمان است. در واقع، باید این طور بگویم که این لیزر جدیدترین وسیله‌ی رفع موهای زائد است و دارای پیشرفته‌ترین تکنولوژی لیزری برای کار در خانه می‌باشد.

 triabeauty-roxannewest-bonjourblissblog-1024x382

 

 جنبه‌های مثبت لیزر پریسیژن

خط‌های بیکینی: پس بهترین، بهترین، بهترین ویژگی تریا پریسیژن ساخت و ترکیب آن است. بدست گرفتن و کار با این وسیله‌ی کوچک چندان آسان است که اصلاً لازم نیست هر بار که به فکر لیزر کردن موهای نواحی خصوصی بدنتان می‌افتید از ترس و دلهره اختیار از کف بدهید. دیگر دستیابی به یک نقطه‌ی خاص یا  گوشه‌ی پرموی بدن امری است کاملاً ممکن، بی‌آنکه لازم باشد مدتی بی‌خیال درمان شوید و دو هفته‌ی دیگر منتظر بمانید. این لیزر خاص تریا به خصوص برای همان جاها طراحی شده، پس لذتش را ببرید! پریسیژن محبوب‌ترین دستگاه لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد برای درمان موهای ناحیه‌ی بیکینی و رسیدن به یک موزدایی برزیلی کامل است.

مو زدایی از صورت: اگر هدف شما به طور خاص لیزر کردن آن سبیل‌های آزار دهنده، موهای روی لب‌ بالا یا لب پایین، چانه، و صورت است، در این صورت لیزر پریسیژن تریا بهترین پاسخ شماست. مهمترین فاکتوری که در این بررسی از لیزر پریسیژن تریا باید حتماً بدان اشاره کنم این است که این لیزر بهترین وسیله‌ی موزدایی برای صورت است. مشخصاً برای نواحی حساس‌تر بدن طراحی شده و کار با آن چندان ساده است که بدون اغراق مثل آب خوردن است.

سریعترین نتایج: بیایید صادق باشیم، هیچ کس دلش نمی‌خواهد بعد از خرج کردن صدها دلار پول برای یک دستگاه لیزر موهای زائد، حالا سال‌ها چشم انتظار نتایج آن بماند. همه‌ی ما دنبال آن جادوی فوری هستیم، و نزدیکترین چیزی که من تا به حال دیده‌ام همین لیزر پریسیژن تریاست. تنها پس از دوجلسه درمان می‌توانید شاهد کاهش چشمگیر و ناگهانی موهای زائد خود باشید.

بهترین تکنولوژی لیزر خانگی: لیزر پریسیژن تریا از همان تکنولوژی حرفه‌ای لیزر تریا 4X بهره می‌برد—تکنولوژی لیزر دایود پیشرفته. معنای این سخن این است که تنها در مدت کوتاه دو جلسه‌ی درمان می‌توانید نتایج دائمی آن را مشاهده کنید. پریسیژن سریعترین، بهترین، ایمن‌ترین و ماندگارترین تکنولوژی لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائد موجود در بازار است.

هزینه و ایمنی: لیزر پریسیژن تریا در مجموع بسیار ارزان است. یعنی، دیگر لازم نیست هر هفته موهایتان را بردارید یا هر ماه وکس کنید. لیزر پریسیژن تریا به معنای واقعی مفت است، ارزان‌تر از همه‌ی دیگر مدل‌های تریا، اکنون یکی از ارزان‌ترین لیزرهای از بین برنده‌ی موهای زائد موجود در بازار می‌باشد. مهمتر از همه‌ی اینها، این لیزر دارای تأییدیه‌ی سلامت از FDA (سازمان غذا و داری آمریکا) است و دارای یک حسگر رنگ پوست است که تنها زمانی لیزر را فعال می‌کند که رنگ پوست شما در دامنه‌ی مجاز قرار بگیرد.                  

 

خلاصه‌ی مطلب

خیلی ساده است؛ همین که شما به پریسیژن زمان بدهید تا حداقل دو جلسه شما را درمان کند (و کیست که تنها 2 جلسه وقت نداشته باشد؟)، بلافاصله متوجه کاهش رشد موها می‌شوید و همچنین خواهید دید که حجم قابل توجهی از موهای شما دیگر در نمی‌آیند. این نتیجه ابتدای مسیر بی‌مویی کامل شماست که می‌گذارد شما نفس راحتی بکشید، چرا که پول‌تان را دور نیانداخته‌اید. لیزر تریا سریع‌ترین تکنولوژی موجود است چرا که تا بحال کسی ندیده نتایج یک لیزر خانگی موهای زائد در عرض دو جلسه قابل مشاهده باشد!

به طور خلاصه، لیزر موهای زائد تریا پریسیژن برای آن دسته از کسانی که به این جادو باور ندارند کلی حرف برای گفتن دارد و جنبه‌های مثبت آن به قدر کافی آن‌ها را مجاب می‌کند. در واقع من می‌خواهم با جرأت تمام بگویم که لیزر موهای زائد تریا پریسیژن بهترین گزینه‌ی موجود در بازار برای موهای صورت و نواحی حساس است. این را جدی می‌گویم، خودتان بروید ببینید!

بر پایه‌ی سایر مشتریان و خریداران که لیزر تریا پریسیژن را ارزیابی کرده‌اند، حتی یک مشتری هم نیست که از خرید خود ناراضی باشد. این دستگاه ضامن از بین بردن دائمی موهای زائد است و در سریع‌ترین زمان ممکن، نتایجی را که برای آن طراحی شده است با خود به ارمغان می‌آورد. خدا می‌داند تریا دیگر چه چیزی بعد از این می‌خواهد طراحی کند!

 

 

7 دیدگاه ها

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین