شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | بررسی لیزر خانگی موهای زائد تریا پریسیژن
15986
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15986,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

بررسی لیزر خانگی موهای زائد تریا پریسیژن

بررسی لیزر خانگی موهای زائد تریا پریسیژن


بررسی لیزر خانگی از بین برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن

 

آیا به دنبال بهترین لیزر خانگی از بین برنده‌ی موهای زائد می‌گردید که برای درمان صورت ایمن و بی‌خطر باشد؟ درست آمده‌اید! اول بارم نیست که از انواع لیزر خانگی از بین برنده‌ی موهای زائد استفاده می‌کنم، اما لیزر خانگی تریا پریسیژن اولین لیزری است که از آن برای درمان دائمی موهای زائد روی صورتم استفاده کرده‌ام. و خیلی مشتاقم که نتایج آن را هر چه زودتر با شما در میان بگذارم … این لیزر واقعاً مؤثر است!

لیزر خانگی

لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن، یک لیزر خانگی کوچک و ارگونومیک برای درمان موهای زائد است (دارای تأییدیه‌ی FDA) که به طور خاص برای نواحی کوچک‌تر و حساس‌تر پوست، مانند خط بیکینی، صورت و زیربغل‌ها طراحی شده است. (آقایان به خاطر تراکم موهای صورت‌شان نباید از آن استفاده کنند). این دستگاه جمع و جور و بسیار سبک از همان تکنولوژی لیزر دایود بهره می‌برد که با هدف گرفتن ملانین موجود در ریشه‌ی مو و بدون آسیب رساندن به بافت اطراف می‌تواند فولیکول‌های مو را برای همیشه از کار بیندازد و آن‌ها را غیر فعال کند.

لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن برای اشخاصی با رنگ پوست روشن تا متوسط در نظر گرفته شده است. بنابراین، اگر رنگ پوست شما قهوه‌ای تیره یا سیاه است، این لیزر برای شما مناسب نیست. بعلاوه، اگر رنگ پوست ناحیه‌ی مورد نظر شما برای این لیزر مناسب نباشد، تریا دارای حسگری است که به شما اجازه نخواهد داد که بتوانید لیزر را به کار بیندازید.

 

 

شیوه‌ی کار با لیزر ازبین‌برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن

پیش از استفاده از لیزر تریا پریسیژن، اولین کاری که باید انجام دهید شستشو، شیو و خشک کردن ناحیه‌ی درمان است (وکس و چیدن موها در طول درمان به هیچ وجه توصیه نمی‌شود). بعد از آن، لیزر را روشن کنید و یکی از سه سطح درمانی مناسب خود را انتخاب نمایید. می‌توانید از پایین شروع کنید و به تدریج خودتان را به بالاترین سطح (سطح سه) برسانید. من خودم با سطح دو شروع کردم و هیچ مشکلی هم برایم پیش نیامد. حالا لیزر تریا پریسیژن را روی پوست خود نگه دارید تا صدای بیپ را بشنوید. بعد از هر بیپ، نوک لیزر را بردارید و آن را روی ناحیه‌ی دیگری از پوست خود قرار بدهید.

 

من از ژل خنک کننده‌ و تسکین دهنده‌ی اسموث‌استارت تریا هم استفاده می‌کنم تا پوستم را قبل از هر جلسه‌ی درمان برای این کار آماده کنم. این ژل حاوی عصاره‌ی یک گیاه هندی با خواص ضد التهابی است که کمک می‌کند پوست در طی دوره‌ی درمان خنک و آسوده بماند.

 

بهترین ویژگی لیزر تریا پریسیژن به نظر من همان طراحی فوق العاده ساده، سبک و سایز بسیار مناسب آن است که باعث می‌شود بدست گرفتن و استفاده از این لیزر بسیار راحت باشد، به ویژه هنگامی که آن را روی نواحی دارای انحنا و زاویه‌دار پوست که دسترسی به آن‌ها کمی دشوار است، خواه زیربغل‌ها یا نواحی اطراف خط بیکینی، مورد استفاده قرار می‌دهید. با لیزر تریا پریسیژن درمان نواحی کوچک‌تر و حساس‌تر بدن مثل آب خوردن است! می‌توانم آن را هر زمان که اراده کردم در گوشه‌ی امن و راحت خانه‌ی خودم استفاده کنم، بدون هیچ‌گونه نگرانی!

 

لیزر خانگی

 

به گمان من تنها نقص لیزر تریا پریسیژن شارژ باتری آن است که چیزی حدود 20 دقیقه، بسته به سطح درمان، طول می‌کشد. برای خود من درمان کامل موهای زائد روی لب بالا، زیربغل‌ها، و چانه‌ام حول و حوش 15 تا 20 دقیقه زمان می‌برد. بنابراین بعد از هر بار درمان حتماً آن را مجدداً شارژ می‌کنم.

 

 

 

آیا لیزر تریا پریسیژن حقیقتاً مؤثر است؟

بله، البته. توصیه خود تریا این است که برای حصول نتایج دائمی درمان را هر دو هفته یکبار به مدت دست‌کم سه ماه (یا تا زمانی که نتایج مطلوب حاصل گردد) ادامه دهید. برای من، بعد از همان پنج جلسه‌ی اول درمان، کاهش چشمگیر موهای زائد روی لب بالایی‌ام کاملاً مشهود بود. بعلاوه، موهای زیر بغلم را هم با لیزر تریا پریسیژن درمان کرده‌ام، و اگر چه آنجا هم کاهش چشمگیری در رشد موهای زائد مشاهده کرده‌ام، اما نتایج آن به اندازه‌ی صورتم سریع نبود. مطمئناً پس از پایان دوره‌ی سه ماهه‌ی درمان، پیشرفت‌های جدیدی بدست می‌آید و من آن‌ها را دوباره با شما در میان خواهم گذاشت. مشتاقانه چشم انتظار روزی هستم که بتوانم بی هیچ دغدغه‌ی خاطر و نگرانی از بابت اینکه موهای زیر بغلم را شیو کرده‌ام یا نه، لباس کارم را بپوشم و از خانه بیرون بزنم!

 

 

 

 

 

سخن آخر

بی‌گمان، من بر لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن مهر تأیید می‌زنم! برای کسانی که می‌خواهند موهای زائد روی صورت و نواحی حساس‌تری چون خط بکینی و زیربغل‌هایشان را به طور دائمی درمان کنند، این لیزر خانگی بهترین گزینه است. من خودم واقعاً از نتایجی که فقط پس از حدود یک ماه درمان بدست آورده‌ام شگفت‌زده شده‌ام.

طراحی بسیار سبک و قابل حمل لیزر تریا پریسیژن بسیار راحت، بدون زحمت، ایمن و ساده است. گفتن ندارد که قیمت تمام شده‌ی آن هم نسبت به هزینه‌ای که برای درمان با لیزرهای تخصصی و کلینیکی باید می‌پرداختم واقعاً ناچیز است. اگر واقعاً به دنبال درمان لیزری موهای زائدتان هستید، تریا یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه و پرمنفعت است.

 

منبع خبر: http://beautytidbits.com/2015/07/tria-precision-hair-removal-laser-review

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین