شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | لیزر خانگی موهای زائد تریا 4X: تحقق رویاهای شما
16803
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16803,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

لیزر خانگی موهای زائد تریا 4X: تحقق رویاهای شما

لیزر خانگی موهای زائد تریا 4X: تحقق رویاهای شما

 

لیزر خانگی موهای زائد

سوختگی، آسیب‌های چشمی، تکنسین‌های ناشی… همه و همه از خطرات احتمالی کار با لیزر است. شاید به همین دلیل است که تا بحال هیچ لیزر رفع موهای زائدی با مجوز FDA روانه‌ی بازار نشده بود. اما حالا لیزر خانگی موهای زائد تریا 4X اولین لیزر درمانی دارای مجوز سازمان غذا و داروی امریکا(FDA)  است که برای استفاده در منزل عرضه شده است.

درباره لیزر تریا 4X

جذاب‌ترین ویژگی لیزر دستی تریا 4X، کارآیی آن است. لیزر تریا دقیقا همانند لیزرهای کلینیکی کار می‌کند، با این تفاوت که برای استفاده از دستگاه‌های لیزری کلینیکی، باید 10 برابر بیشتر پول خرج کنید!

این دستگاه آرزوی شما را برای داشتن بدنی بدون مو و صاف برآورده می‌کند و به شما امکان درمانی راحت و آسوده در منزل خودتان را می‌دهد، آن هم با قیمتی باور نکردنی! نظرات متعدد کاربران و توصیه‌ی پزشکان نشان داده است که ادعاهای شرکت سازنده‌ی این لیزر خانگی حقیقت دارد و لیزر تریا 4X به راستی نقطه‌ی عطفی را در تاریخ صنعت زیبایی رقم زده است.

حقایق کمتر شنیده شده‌ای پیرامون لیزر خانگی موهای زائد تریا 4X

  1. اول از همه این‌که، این لیزر دقیقا همان تکنولوژی لیزر دایود برخوردار است که در بهترین لیزرهای کلینیکی برای رفع دائمی موهای زائد از آن استفاده می‌شود.
  2. دوم: دریچه‌ی لیزر، کوچک طراحی شده است تا هم در مصرف باتری صرفه جویی شود، هم وزن دستگاه سبک باشد و هم ایمنی دستگاه بالا رود. درمان با لیزرهای کلینیکی که دریچه‌ی درمان بزرگ‌تری دارند حتما باید توسط یک متخصص حرفه‌ای صورت گیرد تا از بروز آسیب‌های جدی ممانعت ایجاد شود.
  3. سوم: این دستگاه با نور لیزر کار می‌کند. درمان با هر نوع لیزری ممکن است با احساس درد، گزندگی یا حتی سوختگی همراه شود. اما خبر خوب این که: انرژی لیزر ساطع شده از دستگاه خانگی تریا 4X، ضعیف‌تر از انرژی لیزرهای کلینیکی است و در نتیجه میزان احساس سوزش و گزندگی احتمالی حاصل از درمان با این لیزر خانگی موهای زائد بسیار کمتر از دردی است که در کلینیک‌ها دچار می‌شوید. در واقع در بسیاری از موارد، کاربران اصلا دردی احساس نکرده‌اند!

توجه به این سه نکته بسیار مهم است. چرا که اگر از این نکات غافل شوید ممکن است راجع به این دستگاه جادویی دچار سوء تفاهم شوید. نه جانم! قرار نیست موهای زائد شما یک روزه از وجود ساقط شوند. نخیر! همه‌ی موها با یک بار درمان نابود نمی‌شوند. بله! درست حدس زدید: باید صبور باشید و بطور مداوم از این دستگاه (هر دو هفته یکبار به مدت 3 ماه) استفاده کنید تا نتایج جادویی خودشان را به شما نشان دهند.

چرا FDA به تریا مجوز مصرف خانگی داده است؟

وقتی که برای اولین بار لیزر خانگی موهای زائد تریا 4X را از جعبه بیرون می‌آورید، متوجه خواهید شد که دستگاه «قفل» است. برای باز کردن قفل آن، لازم است که پوست شما جواب پس دهد! آیا رنگ پوست شما برای درمان با نور لیزر مناسب است؟ تا دستگاه از پوست شما پاسخ مثبت نگیرد، حاضر به روشن شدن نیست! هنگامی که سنسوز پوست تعبیه شده در زیر دستگاه پوست شما را پویش کرد و از رنگ پوست شما و آمادگی آن برای دریافت نور لیزر اطمینان حاصل کرد، قفل دستگاه باز می‌شود و می‌توانید درمان خود را آغاز کنید. این قفل، موجب شده تا بتوان در کمال امنیت در منزل خود از لیزر درمانی بهره‌مند شویم.

دستگاه‌های لیزری به دلیل انرژی بالایی که دارند، ممکن است موجب بروز سوختگی و آسیب‌های جدی پوستی شوند؛ به همین دلیل تا کنون سازمان FDA به هیچ دستگاه لیزری اجازه‌ی عرضه‌ در سطح عمومی نداده بود. اما مکانیسم خارق‌العاده‌ی لیزرهای تریا و حسگر پوست آن، احتمال بروز تمامی این خطرات را به صفر رسانیده و دیگر مشکلی برای استفاده از لیزر در خانه وجود ندارد. به همین دلیل، FDA ایمنی این دستگاه را تایید نموده و برای مصرف خانگی آن مجوز داده است.

آیا لیزر تریا 4X کارآمد است؟ برای چه کسانی؟

این دستگاه روی افراد با رنگ پوست روشن و موهای تیره بهترین کارآیی را دارد. زیرا نور لیزر به طور کامل جذب رنگدانه‌های فولیکل مو می‌شود و کار آن‌ها را تمام می‌کند. اما برعکس، اگر پوستی تیره داشته باشید، نور لیزر نمی‌تواند رنگدانه‌های پوست را از رنگدانه‌های موجود در فولیکل مو تشخیص دهد. در نتیجه این دستگاه برای سیاه پوستان کارآمد نخواهد بود.

اما جدای از پوست‌های تیره، نتایج لیزر تریا روی افراد واجد شرایط ( پوست روشن و موی تیره) چشمگیر بوده است. اغلب زنان، شاهد 90 درصد کاهش رشد مو پس از تکمیل دوره درمان بوده اند که موفقیت چشمگیری به شمار می‌رود.

درباره‌ی باتری تریا

لیزر وسیله‌ی قدرتمندی است. تریا یک لیزر است و بعلاوه یک وسیله‌ی دستی است. این دو امر گواه این است که باتری برای تریا نقش اساسی و تعیین‌ کننده‌ای دارد. از این رو، بی‌گمان لازم و ضروری است که آن را شارژ کنید و بعلاوه، به همین دلیل، نمی‌توانید کل بدن خود را در یک نشست لیزر کنید. خانم‌هایی که توقع دارند باتری دستگاه، چنین سطحی از خدمات ارائه کند به زودی سرخورده خواهند شد، زیرا توقعات‌شان به کلی غیر واقعی است. حتی با وجود این، باز هم مزایای این لیزر خانگی در مقایسه با سختی‌ها و هزینه‌های لیزر کردن در کلینیک باورکردنی نیست.

لیزر تریا: نظر نهایی

نمی‌شود بیش از این از خوبی‌های این دستگاه بگوییم. اکنون که اطلاعات کامل و معتبری از خود این دستگاه بدست آورده‌اید، و می‌دانید که تجربه‌های دیگران را بر اساس سوء فهم‎‌شان از این محصول چگونه ارزیابی کنید و مورد سنجش قرار دهید و همچنین به روشنی دریافته‌اید که این محصول در مقایسه با محصولات کلینیکی مشابه خودش چگونه است و چه وزنی دارد، اگر همین الان بر نخیزید بروید یک لیزر تریا برای خودتان تهیه کنید به خودتان خیانت کرده‌اید.

 

 

4 دیدگاه ها

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین