شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | لیزر جوانسازی تریا: جادوی زیبایی و جوانی
لیزر جوانسازی تریا، دستگاه دستی‌ای است که توسط شرکت تریابیوتی عرضه و طراحی شده‌است تا با کلیه‌ی آثار و عوارض پیری روی صورت، از جمله چین و چرک‌ها، لکه‌های پوستی، افتادگی پوست و... مقابله نماید. لیزر خانگی تریا، از نوع غیر کاهشی و فرکشنال است که توسط درماتولوژیست‌ها و جراحان زیبایی طراحی شده است و از همان تکنولوژی موجود در لیزرهای حرفه‌ای کلینیک‌های پوست و مو بهره‌مند است؛ تنها تفاوت در ابعاد این دستگاه است که به منظور استفاده در منزل، در مقیاس کوچک و دستی طراحی شده است.
لیزر جوانسازی تریا، لیزر خانگی تریا، لیزر تریا، جوانسازی پوست، چین و چروک
17519
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17519,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

لیزر جوانسازی تریا: جادوی زیبایی و جوانی

لیزر جوانسازی تریا: جادوی زیبایی و جوانی

ما خانم‌ها، از هر قشر و نژاد و ملیّتی و با هر نوع طرز فکری که باشیم در یک چیز با یکدیگر مشترکیم: میل به زیبایی و زیبا ماندن! خدا نکند که روزی در آینه نگاه کنیم و ببینیم که روی صورتمان چین افتاده است یا به هر دلیلی پوستمان دیگر استحکام و درخشندگی سابق را ندارد. در این صورت حاضریم هر کاری بکنیم تا نشانه های پیری را از صورت خود بزداییم.

خوشبختانه خیلی زود دانشمندان این نگرانی را درک کردند و انواع و اقسام روش های مختلف جوانسازی را کشف و اختراع کردند. اول از همه، داروها و لایه بردارهای شیمیایی رواج پیدا کردند. بیشتر این داروها به شکل تهاجمی پوست را قلفتی می کندند تا به جای آن پوست نو دربیاید. با این روش تقریبا همان نیم جرأتی هم که برای شرکت در میهمانی ها با صورت چروکیده ی خود داشتید از دست می‌دادید چرا که اکثر اوقات صورت شما خشک و زخمی بود. البته در میان این محصولات شیمیایی، کرم‌ها و محصولات مراقبتی ملایم تری هم وجود داشت که عملا جز از راه تلقین هیچ تغییر محسوسی روی پوست ایجاد نمی‌کردند. سال های سال بازار این محصولات شیمیایی، به عنوان تنها محصول موجود برای جوانسازی، در صنعت زیبایی رونق فراوانی داشت؛ ناگفته نماند که این داروها راهکاری دائمی به شمار نمی‌رفتند و تنها قادر بودند پوست را به طور سطحی جوانسازی کنند.

اما بالاخره سر و کله ی دانشمندان خوش فکرتری پیدا شد و لیزرهای ویژه جوانسازی پوست را اختراع کردند. این نوع لیزرها انوع مختلفی دارند که پیشرفته ترین آنها لیزرهای فرکشنال غیر کاهشی هستند. این دستگاه های لیزری عظیم الجثه، که اکنون در بسیاری از کلینیک‌های پوست و مو وجود دارند، با روش پرتو افکنی به عمق پوست نفوذ می‌کنند و بدون این که به ظاهر پوست آسیب جدی وارد کنند به صورت هدفمند نقاط میکروسکوپی زیر پوستی را تخریب می کنند و از این طریق جریان نوسازی پوست را به طور طبیعی در بدن راه‌اندازی می‌کنند. در واقع مکانیسم بدن با این تخریب های جزئی گول می خورد و سریع به فکر ترمیم پوست می افتد که در نتیجه ی آن، کلاژن و الاستین های ترشح شده بافت پوست را روشن، محکم و کشسان می‌کند و لکه‌های پوستی و آثار به جا مانده از آفتاب سوختگی یا اکنه‌ها را محو می‌کند.

تقریبا همه چیز درباره ی این لیزرهای کلینیکی عالی پیش می رفت: دیگر نه از تخریب گسترده ی سطح پوست خبری بود و نه از چاره اندیشی های بی اثر و زودگذر. اما یک مسأله هنوز مانع رسیدن همه ی خانم ها به زیبایی رویایی شان بود. درمان با این دستگاه های لیزری هم وقت گیر بود، هم به شدت گران و هم خطرناک. در واقع اگر کسی بخواهد برای از بین رفتن چین و چروک و سایر ناصافی های پوست خود از این نوع لیزرها بهره‌مند شود، بایستی دفعات مکرر به کلینیک های تخصصی پوست و مو مراجعه کند و با پرداخت هزینه های هنگفت تحت نظارت پزشک متخصص پوست خود را لیزر کند. اگر این موانع هم به نحوی برطرف می شدند محشر می‌شد، مگر نه؟

شاید باورش سخت باشد، اما خوشبختانه  این رویا امروزه به تحقق پیوسته است و می‌توانیم بدون هیچ دردسر و خون دلی زیبایی را برای همیشه در چهره‌ی خود نگه داریم. اگر از اختراع بزرگ قرن خود بی خبرید و کنجکاوید بدانید چگونه می‌توانید با کمک آن زیبایی را نزد خود برگردانید، شکیبا باشید و ادامه ی این مقاله را بخوانید!

معجزه ی بزرگ زیبایی؟

اصل ماجرا از این قرار است که یک کمپانی امریکایی مشهور به نام تریابیوتی موفق شده وسیله ای را به بازار عرضه کند که به کوچکی یک ریش تراش است و تمام مزایای لیزرهای کلینیکی را به خانه‌های ما آورده است: دستگاه خانگی لیزر جوانسازی تریا همان معجزه‌ای است که همه منتظرش بودیم. پس پیش از هر چیز اجازه دهید تا خیلی مختصر این لیزر کوچک خانگی را معرفی کنیم و سپس با عملکرد و مزایای آن آشنا شویم.

دستگاه خانگی لیزر جوانسازی تریا چیست؟

لیزر جوانساز و ضد چروک تریا، دستگاه دستی‌ای است که توسط شرکت تریابیوتی عرضه و طراحی شده‌است تا با کلیه‌ی آثار و عوارض پیری روی صورت، از جمله چین و چرک‌ها، لکه‌های پوستی، افتادگی پوست و… مقابله نماید. لیزر جوانساز و ضدچروک تریا، از نوع غیر کاهشی و فرکشنال است که توسط درماتولوژیست‌ها و جراحان زیبایی طراحی شده است و از همان تکنولوژی موجود در لیزرهای حرفه‌ای کلینیک‌های پوست و مو بهره‌مند است؛ تنها تفاوت در ابعاد این دستگاه است که به منظور استفاده در منزل، در مقیاس کوچک و دستی طراحی شده است. این لیزر با استفاده از نور درمانی کار می‌کند تا به جوانسازی پوست کمک کند و به آن نمایی صاف‌تر، جوان‌تر و شاداب‌تر ببخشد. در واقع، لیزر اشعه‌ی نور را به عمق پوست گسیل می‌کند تا تولید کلاژن‌ها را در لایه‌ی زیرین پوست تحریک نماید و بدین ترتیب، تنها پس از دو یا سه هفته درمان مستمر به تدریج در کل بافت، رنگ و شفافیت پوست بهبودی چشمگیری مشاهده خواهید کرد. علاوه بر این، لیزر جوانسازی تریا می‌تواند صدمات ناشی از آفتاب سوختگی، لکه‌های پوستی، زخم‌ جای اکنه‌ها و چین و چروک روی صورت را نیز مداوا کند.

به جز پاک کردن چروک و خطوط روی پیشانی، اطراف چشم‌ها و دهان، لیزر جوانسازی تریا پوست‌ را نرم‌تر و لطیف‌تر هم می‌کند. این لیزر مورد تأیید FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) قرار گرفته است تا به کاربران خود نتایج ضدپیری حرفه‌ای در محیط امن و راحت منزل خود هدیه دهد. همانطور که گفتم، کمپانی تریا بیوتی این لیزر را با همکاری جراحان پلاستیک و درماتولوژیست‌ها مهندسی و طراحی نموده است تا نتایج مورد انتظار و امنیت مودنیاز آن را تضمین نماید.

 

چگونه لیزر جوانسازی تریا می‌تواند پوست‌مان را جوان کند؟

لیزر جوانسازی تریا قادر است پوست شما را بیشتر و موثر تر از هر کرم و پمادی به تولید الاستین و کلاژن‌‌ بر‌انگیزاند و بیش از هر محصول لیفتینگ دیگری جلوی افتادگی و سستی بافت پوست را بگیرد. چرا که پرتوهای نور لیزر بیش از کرم‌ها و پمادها به عمق پوست نفوذ می‌کند. درمانی که این لیزر ارائه می‌کند با استفاده از مکانیزم طبیعی بدن عمل می‌کند تا به مقابله با آثار پیری کمک کند. این تکنولوژی از نفوذ اشعه‌ی لیزر که به منظور بازسازی کلاژن‌های انباشته در زیر پوست طراحی شده است، بهره می‌گیرد و به طور عمقی موجب نامحسوس شدن چروک‌ها و خطوط چهره می‌شود.

عملکرد دستگاه به زبان ساده از این قرار است که انرژی لیزر واکنش طبیعی بدن را تحریک می‌کند تا کلاژن جدید تولید کند که در نهایت موجب سفت شدن بافت پوست و کاهش چین و چروک می‌شود. در واقع، این دستگاه پوست را از درون درمان می‌کند: هنگامی که پوست خود را با لیزر جوانسازی تریا درمان می‌کنید، انرژی لیزر از سطح پوستتان می‌گذرد و به عمق آن نفوذ می‌کند تا مناطق سلولی آسیب‌دیده‌ی میکروسکوپیک (MTZ) ایجاد کند. آسیب وارد شده ناشی از گرما دیدن و لخته‌شدن پروتئین‌هاست، و در نواحی کاملا مجزا از هم رخ می‌دهد. هر MTZ ایجاد شده بسیار کوچک است و گرچه هم در لایه سطحی پوست (اپیدرم) و هم در عمق آن (دِرمیس) ایجاد می‌شود؛ اما لایه‌ی بیرونی سطح پوست (استراتوم کورنئوم) سالم و دست‌نخوده باقی می‌ماند. به همین دلیل پوست احساس گرما می‌کند، اما به سطح پوست آسیبی وارد نمی‌شود و گرچه پوست شما تحت درمان با لیزر قرار گرفته است، اما ظاهر بیرونی آن هیچ جراحتی از خود بروز نمی‌دهد! MTZها آنقدر کوچک‌اند که در عرض 24 ساعت، سلول‌های پوستی اطراف ‌آن‌ها به سمت نواحی آسیب‌دیده می‌آیند و به ترمیم پوست در آن‌جا مشغول می‌شوند. بدین طریق، فرایند ترمیم طبیعی بدن تحریک شده و سریعا وارد عمل می‌شود تا با تولید کلاژن به سرعت نواحی تحت درمان را ترمیم کند. مادامی که کلاژن جدید تشکیل می‌شود، خطوط چهره، چروک‌ها و نواقص موجود روی پوست به طور طبیعی محو می‌شوند. در ضمن، سلول‌های آسیب‌دیده هم در عرض 3 الی 7 روز از بین می‌روند و جای خود را به سلول‌های تازه و جوان می‌دهند.

طول موج این لیزر جوانساز 1440 نانومتر است، و بسته به درجه شدتی که برای درمان انتخاب می‌شود، 5، 10 و یا 12 ژول انرژی در هر پالس آزاد می‌کند. هرچه شدت درجه را بالاتر ببرید، هر منطقه از صورت مدت زمان بیشتری تحت درمان با لیزر قرار می‌گیرد و لیزر MTZهای بیشتری ایجاد می‌کند.

 

لیزر جوانسازی تریا چه فرقی با سایر لیزرهای جوانسازی دارد؟

لیزر خانگی تریا دارای تکنولوژی لیزری فرکشنال غیر کاهشی است. یعنی همان تکنولوژی که در کلینیک‌های حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما بگذارید کمی بیشتر درباره غیر کاهشی بودن تریا صحبت کنیم:

به طور کلی، دو نوع لیزر جوانسازی و بازسازی پوست داریم: لیزرهای کاهشی و لیزرهای غیر کاهشی. اگر بخواهید در کلینیک پوست خود را جوانسازی کنید بایستی بدانید دقیقا از کدام یک از انواع لیزرهای بازسازی پوست در آنجا استفاده می‌شود زیرا نتایج نهایی هرکدام از آن‌ها بسیار متفاوت از دیگری است.

لیزرهای فرکشنال کاهشی نظیر CO2 و Erbium بیشتر با سطح پوست سر و کار دارند و کمتر از عمق به حل مشکل می‌پردازند. همین امر موجب می‌شود تا به صورت تهاجمی‌تری با پوست رفتار کنند که در پی آن خطر بیشتری متوجه پوست شما می‌شود و همچنین مجبور باشید پس از درمان دوره نقاهت قابل توجهی را سپری کنید. پس اگر می‌خواهید از لیزرهای فرکشنال کاهشی برخوردار شوید بایستی یکی دو هفته‌ای قید مهمانی و قرارهای دوستانه‌ی خود را بزنید و البته خطرات احتمالی ناشی از این نوع لیزرها- شامل سرخی و ورم شدید، بیرون ریختن پوست، تغییر رنگ پوست و زخم شدن آن را به جان بخرید!

اما دستگاه خانگی لیزر جوانسازی تریا هیچ کدام از این خطرات را در پی ندارد زیرا از تکنولوژی فراکشنال غیر کاهشی برخوردار است. لیزرهای غیرکاهشی، تهاجمی نیستند و به جای این که سطوح بالایی پوست را هدف قرار دهند، عمق پوست را نشانه می‌گیرند و بافت پوستی را گرم می‌کنند. همین کافی است تا بدن شما تحریک شود و به تولید کلاژن بپردازد تا در نتیجه‌ی آن چین و چروک‌ها را به تدریج از بین ببرد.

اگر چه درمان با لیزرهای فرکشنال غیرکاهشی نظیر لیزر جوانسازی تریا کمی زمان‌بر تر از درمان با لیزرهای کاهشی است اما در صورت کار با آن‌ها تقریبا هیچ خطر و دوره نقاهتی را متحمل نمی‌شوید. شما می‌توانید شبانه صورت خود را لیزر کنید و صبح با آسایش خاطر به محل کارتان بروید. تنها چیزی که اطرافیان‌تان متوجه خواهند شد، بهبود شرایط پوست شماست، نه سرخی و زخم‌های بعد از لیزر!

 

وضعیت ایمنی لیزر خانگی تریا چگونه است؟

اگر بخواهیم خیلی کوتاه به این پرسش پاسخ دهیم باید گفت که لیزر خانگی تریا آنقدر ایمن و بی خطر است که سازمان سخت‌گیر FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) که به هر دستگاهی به این راحتی‌ها مجوز نمی‌دهد، لیزر خانگی تریا را تأیید کرده است.

تدابیر ایمنی این دستگاه فراتر از حد تصور شماست. لیزر خانگی تریا را می‌توان بی هیچ مشکلی در منزل و بدون نظارت پزشک متخصص استفاده کرد زیرا تنها در تماس کامل با پوست فعال می‌شود و از خود لیزر گسیل می‌کند. این دستگاه دارای سنسورهای امنیتی‌ ویژه‌ای است که به شما اطمینان می‌دهد تا دستگاه در تماس کامل با پوستتان قرار نگیرد و روی آن حرکت نکند، لیزری از خود ساطع نمی‌کند. پس به راحتی می‌توانید حتی پوست اطراف چشم خود را لیزر کنید بی‌آنکه خطری شما را تهدید کند.

 

واقعا می‌شود بدون حضور پزشک خودم را لیزر کنم؟

بله! یکی از شگفت‌انگیزترین ویژگی‌های دستگاه خانگی لیزر جوانسازی تریا همین است که بر خلاف لیزرهای کلینیکی که نقش پزشک حتی از خود دستگاه لیزر هم پر اهمیت‌تر است، این دستگاه خانگی کاملا برای استفاده توسط افراد غیرمتخصص طراحی شده است. کار با این دستگاه، چنان که توضیح خواهیم داد، بی نهایت آسان است و ایمنی دستگاه هم به گونه‌ای است که می‌توانید با خیال راحت و تنها با پیروی از چند دستورالعمل ساده خودتان در منزل پوستتان را لیزر کنید. به علاوه، تنظیمات سه‌گانه‌ی دستگاه این امکان را فراهم می‌آورد که بسته به میل خود یکی از درجات پایین، متوسط یا بالا را انتخاب کنید، و بسته به اینکه کدام درجه را انتخاب می‌کنید، هر جلسه درمان تنها بین دو تا ده دقیقه به طول می‌انجامد. دیگر کوتاهتر از این نمی‌شود خود را زیبا و جوان کرد، مگر نه؟!

 

چطور با این دستگاه جادویی کار کنم؟

اطلاعات درباره‌ی این دستگاه بسیار شفاف و سرراست در دفترچه راهنمای لیزر تریا درج شده است، اما بطور دقیق برای درمان لازم است کارهای زیر را انجام دهید:

 1. آن را شارژ کنید.

  هنگامی که بار اول بسته‌ی پستی لیزرتان را دریافت می‌کنید، حتما خیلی شور و شوق خواهید داشت که همانجا درمان صورتتان را با اشعه لیزر شروع کنید….اما تند نرید. ابتدا باید 2ساعت و نیم دستگاه را به شارژ بزنید (شارژ اولیه).

 2. صورتتان را بشویید.

  همین‌که همه‌چیز روبراه شد، صورتتان را کاملا بشویید چرا که تریا برای استفاده روی پوست تمیز و خشک طراحی شده است؛ چرا که هرگونه ته‌نشین لوازم آرایشی و یا کرم‌های ضدآفتاب روی پوست موجب مسدود کردن و در نتیجه کم کردن تاثیر لیزر می‌شود. می‌توانید از هر کلینزری که با آن راحت‌ترید استفاده کنید، به شرط آن‌که کاملا این مواد زائد را از روی پوست شما پاک کند. برخلاف بسیاری از دستگاه‌های خانگی دیگر، شما نیازی که استفاده از ژل یا هیچ گونه سرم پوستی ندارید، این دستگاه به نحوی طراحی شده است تا به راحتی روی پوست‌های عریان بلغزد و پیش برود.

 3. دستگاه را مطابق میل خود تنظیم کنید.

  همان‌طور که اشاره شد، لیزر جوانسازی تریا سه درجه قدرت دارد، و شما می‌توانید درجه قدرت دلخواهتان را با فشردن دکمه بالای دستگاه انتخاب کنید.

   

  درجه ضعیف، با یک چراغ سبز، متوسط با دو چراغ، و قوی با سه چراغ سبز مشخص می‌شود. احتمالا ترجیح خواهید داد که هفته اول را با درجه ضعیف آغاز کنید و یا تا زمانی پوستتان به لیزر عادت کند همچنان روی درجه ضعیف بمانید. پس از آن، می‌توانید با درجات بالاتر به درمان پوستتان ادامه دهید. هرچه درجه بالاتری انتخاب کنید، سریع‌تر به نتایج نهایی درمان می‌رسید.

 

 1. لیزر را روی پوست خود حرکت دهید.

  این دستگاه آن قدر باهوش است که هنگامی‌که روشن می‌شود، از خودش لیزر ساطع نمی‌کند مگر این‌که درگاه آن روی پوست صورتتان قرار گیرد (در واقع، این دستگاه مجهز به سنسورهایی است که متوجه می‌شود روی پوست قرار دارد یا خیر). اگر آن را عقب‌تر بگیرید یا با زاویه نگه دارید، به خودکار متوقف می‌شود. همچنین اگر لیزر را برای مدت خیلی طولانی روی یک نقطه از پوست نگه بدارید باز هم متوقف می‌شود. شما بایستی آن را به طور مداوم از یک ناحیه به ناحیه‌ی دیگر هدایت کنید تا پرتوهای نور از دریچه‌ی عمودی باریکی که روی دستگاه است به روی پوست تابیده شود. پس می بینید که توقف شما در هنگام کار به هیچ وجه مشکلی برای روند درمان شما ایجاد نمی کند، زیرا به محض اینکه دستگاه به وضعیت صحیح قبلی برگردد، درست از همانجایی که متوقف شده بود دوباره شروع به کارکردن می‌کند. این توقف‌ها صرفا مانع از این می‌شوند که شما پوست خود را بسوزانید یا لیزر را در چشم‌تان بتابانید. پس لازم نیست به آن چشم غرّه بروید.

لیزر جوانسازی تریا برای راحتی، صورت را به چهار ناحیه تقسیم‌بندی کرده‌است که بر اساس آن به طور خودکار درمان شما را در هر جلسه زمان‌بندی می‌کند و هرگاه که نوبت درمان ناحیه‌ی جدیدی از صورت می‌رسد، با بوق به شما اطلاع می‌دهد. هر زمان هم که درمان همه‌ی نواحی چهارگانه‌ی صورت به اتمام رسد، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود. فراموش نکنید پس از تکمیل درمان، لیزر تریا را روی پایه‌ی شارژ قرار دهید تا برای استفاده‌ی بعدی آماده باشد.

 

 1. از محصولات محافظ پوست استفاده کنید.

  بسته به اینکه از چه درجه‌ای از لیزر استفاده می‌کنید، پوست شما ممکن است پس از اتمام درمان کمی احساس داغ شدگی داشته باشد. این علی القاعده باید پس از 30 دقیقه برطرف شود، اما شما می‌توانید از محصولات مرطوب کننده هم برای تسکین پوست خود استفاده کنید. بهترین وقت درمان قبل از خواب شبانه است، تا پوست شما در طول شب فرصت کافی برای تسکین یافتن داشته باشد. مضاف بر این، حتما پیش از بیرون رفتن از کرم ضدآفتاب استفاده کنید تا زحمات شما و آثار لیزر از بین نرود.

دوره ی درمان با دستگاه خانگی لیزر جوانسازی تریا چقدر است؟

درمان‌ها به صورت 5 روز در هفته به مدت 12 هفته است. کاربران بایستی حداقل 1 ماه بین دوره‌های 12 هفته‌ای درمان به پوست خود استراحت بدهند و از لیزر استفاده نکنند. پس از آن می‌توانید دوره‌ی جدید را شروع کنید.

 

مزایای لیزر جوانسازی تریا

آثار و فواید زیر، بر اساس اظهار نظرات کاربران لیزر جوانسازی تریا چنین است:

 

 • لیزر جوانساز و ضدچروک تریا کمک می‌کند که بعد از چهار هفته استفاده‌ی مستمر از شر چین و چروک‌های صورت، به ویژه خطوط گوشه‌ی چشم و اطراف دهان و بینی خلاص شوید.
 • به درمان لکه‌های پوستی و زخم‌های ناشی از اکنه یا آفتاب سوختگی کمک می‌کند.
 • حالت مستحکم و کشسانی را جایگزین سستی و افتادگی پوست شما می‌کند به نحوی که با هیچ کرم لیفتینگی چنین نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.
 • این لیزر، در مقایسه با درمان‌های تخصصی و کلینیکی، پوستی شفاف و یکدست را به شما هدیه می‌دهد و در بهبود بافت پوست تأثیر بسزایی دارد.
 • مادامی که از لیزر مطابق دستورالعمل استفاده کنید حصول نتایج و آثار مثبت آن تضمین شده است.
 • بعضی از مشتریان گزارش داده‌اند که بعد از 12 هفته استفاده‌ی مستمر لکه‌های پوستی ناشی کهولت سن به کلی از روی پوست‌شان ناپدید شده است.
 • این لیزر چین خوردگی‌های عمیق پوست را تلطیف کرده اندازه‌ی حفره‌ها و روزنه‌های پوستی را به شدت کاهش می‌دهد.
 • استفاده از آن کاملاً بی‌خطر است.
 • این دستگاه به همراه یک پایه‌ی شارژ عرضه می‌شود و به باتری نیازی ندارد.

 

 

آیا لیزر جوانسازی تریا واقعاً مؤثر است؟

مشتریان تریا معتقدند که این لیزر همان قدر که در تبلیغات بیان می‌شود اثرگذار و مؤثر است. تریا با پاکسازی چین و چروک‌ها به پوست کمک می‌کند تا بتواند همان درخشندگی طبیعی سابقش را دوباره بدست بیاورد. بنا به نظر کاربران، لیزر تریا شفافیت و تازگی پوست را افزایش می‌دهد. اما این نکته را هم فراموش نکنید که بیشتر مشتریان در همان روزهای اول درمی‌یابند که برای رسیدن به نتایج مورد انتظار باید درست مطابق دستورالعملی که در دفترچه‌ی راهنما بیان شده از لیزر استفاده کرد.

به علاوه در مطالعات کلینیکی هم، زنانی که از لیزر جوانسازی تریا استفاده نمودند بهبودی‌های قابل ملاحظه‌ای از جمله شفاف‌تر شدن، صاف‌تر شدن، و درخشان‌تر شدن چهره، گزارش کردند. پس از 4 هفته شرکت‌کنندگان در این تحقیق این‌چنین گزارش دادند:

-76% شاهد کاهش چین و چروک‌های صورت بودند.

– 87% شاهد چهره‌ای جوان‌تر و درخشان‌تر بودند.

– 95% پوستی صاف‌تر را تجربه کردند.

-92% اذعان داشتند که این لیزر بهتر از هر محصول دیگری روی پوستشان موثر است.

به طور کلی، می‌توان انتظار داشت که بهبود محسوس بافت پوست خود را در عرض تنها دو هفته درمان روزانه مشاهده کنید (هر روز یکبار).  بهترین نتایج بعد از یک دوره‌ی کامل درمان هشت هفته‌ای نمایان می‌شوند (توصیه می‌شود که هشت هفته درمان داشته باشید، چهار هفته استراحت) و هر چه بیشتر ادامه دهید نتایج بهتری کسب می‌کنید. تصور می‌رود که چند هفته‌ای بعد از آن دوره‌ی هشت هفته‌ای اولیه، بتوانید بهبود یافتن تدریجی چین و چروک‌ها و خطوط ظریف، و محو شدن لکه‌ها را به طور محسوسی مشاهده کنید.

 

کاربران دقیقا چه می‌گویند؟

اگر شما به دنبال نقد و بررسی افرادی هستید که مدت زمان بیشتری را با تریا گذرانده باشند، میتوانید به ویدئوهایی که کاربران نظر خود را در آنها اظهار کرده‌اند مراجعه کنید، اما جدای از آن، چند تایی هم محض نمونه این‌جا می‌آوریم:

لکه‌ها، همواری، فربهی پوست

«وقتی تریا را خریدم، تا حدی مشکوک (اما امیدوار) بودم. هیچکدام از راه‌های دیگر (به جز بوتاکس و تزریق) هرگز برای من فایده‌ای نداشته‌اند، حتی Retin-A و ویتامین C هیچکدام اثر چندانی نکردند. برای همین از دیدن آثار بهبودی لکه‌های رنگی پوستم آن هم با این سرعت بهت زده بودم. اما از آن هم چشمگیرتر، بهبودی‌های غیرقابل وصف دیگری بود مثل صافی و همواری، و فربهی و پری پوستم. به جز خودم هیچکس متوجه این تغییرات نشد، اما به نظرم آن‌ها اگرچه ظریف ولی کاملاً اساسی بودند!!! یک لحظه آرام و قرار ندارم که ببینم در آینده چه ثمراتی به بار خواهد نشست.»

رنگ پوست، خط‌ها، منافذ پوستی، تقویت و استحکام

«من اواسط دوره‌ی سوم هستم و بیشتر اوقات از شدت درجه‌ی دو دستگاه استفاده می‌کنم. رنگ پوست من پیش از این غیریکنواخت بود، اما حالا رنگ بافت پوستم کاملاً روشن و یکنواخت است … به تازگی خطها و چروک‌های اطراف لبه‌های خارجی چشمانم به کلی ناپدید گشته‌اند. منافذ و چاله‌های روی پوستم دیگر خیلی قابل رؤیت نیستند، به ویژه روی گونه‌ها که پوستم کاملاً صاف و هموار شده است. من واقعا عاشق تغییراتی هستم که در اطراف لبها و دو طرف دهانم پدید آمده‌اند، و نمی‌توانم از آن‌ها چشم بپوشم. دیگر هیچ خط افتادگی، مگر همان نرمی طبیعی آن ناحیه وجود ندارد. فکر می‌کنم انگار سالهای سال جوان شده‌ام … و هرچه بیشتر استفاده می‌کنم نتایج بهتری بدست می‌آورم. من عاشق تریای خودم هستم.»

خط‌ها، رنگ پوست، منافذ پوستی

 «چین و چروک‌هایی که در اثر سیگار کشیدن در اطراف دهان و لب‌هایم بودند دارند به شدت کاهش می‌یابند و این خیلی امیدوار ‌کننده است! به طور کلی، احساس می‌کنم پوستم تازه‌تر، باطراوت‌تر و لطیف‌تر شده است، و منافذ و چاله‌های روی بینی و گونه‌هایم خیلی کمتر به چشم می‌آیند. من تازه دور دوم را شروع کرده‌ام و چشم انتظارم ببینم دیگر چه عجایب و غرایبی آشکار خواهد شد.»

خطوط و لک‌های پوستی مربوط به پیری

«یک سالی می‌شود که این ماشین جادویی را خریده‌ام، و حالا دیگر نمی‌توانم بدون آن زندگی کنم! در این مدت، لک‌های پوستی ناشی از کهنسالی که روی صورت و دستا، اطراف لب‌ها و کناره‌ی بینی‌ام بودند به کلی حذف شده‌اند. این طور بگویم، در طول این یک سال گذشته، لک‌های پوستی به جای آنکه در اثر افزایش سن تشدید شوند به لطف تریا به شدت کاهش یافته‌اند. از آنجا که الآن دیگر 60 ساله شده‌ام، بهتر از این دیگر چیزی نمی‌توانستم از خدا بخواهم.»

رنگ پوست، منافذ، آکنه، جای زخم

 «این اولین دوره‌ی استراحتم بعد از هشت هفته استفاده‌ی مستمر از تریاست. تا به حال نتایج زیر را مشاهده کرده‌ام: قطعاً رنگ و تناژ پوستم یکنواخت‌تر شده‌ است. منافذ پوستی‌ام کوچک‌تر شده‌اند. انتظار این یکی را نداشتم چون پوستم چرب است و حتی در این سن و سال در مواردی پیش می‌آید که جوش و تاول بزند. جوش‌های سرسیاه و سرسفید به شدت کمتر شده‌اند و در طول هشت هفته استفاده از تریا هیچ جوش جدید نداشته‌ام … اطراف چانه‌ام چند زخم کوچک دارم که همیشه دوست داشتم از شرشان خلاص شوم. اما درمارولرها نتوانسته بودن کاری برایم بکنند. خوب حالا ظاهر آن‌ها خیلی صافتر و هموارتر شده است.»

 

روی هم رفته…

دستگاه خانگی لیزر جوانسازی تریا جایگزین مناسبی برای جوانسازی پوست با لیزرهای کلینیکی است زیرا در عین حال که از قید هزینه‌های هنگفت کلینیک‌ها آزاد می‌شوید، می‌توانید با صرف هزینه‌ی کمی، این دستگاه جادویی را برای همیشه از آنِ خود کنید! ایمنی این دستگاه و راحتی کار با آن موجب شده تا شما بدون نیاز به هیچ پزشک متخصصی در خانه‌ی خودتان پوست صورت خود را شبانه لیزر کنید و بدون این که کسی متوجه شود شما تحت درمان لیزری هستید، صبح روز بعد، درخشندگی، زیبایی و جوانی را در چهره‌ی خود حس کنید!

این امر که تمامی فروشگاه‌های مشهور نظیر Sephora این محصول را در لیست خرید خود قرار داده‌اند خود نشان از اعتبار جهانی برند امریکایی تریابیوتی و لیزر خانگی جوانسازی آن دارد.

خوشبختانه این دستگاه کوچک خانگی، هم اکنون برای هموطنان ایرانی با ضمانت آمیتیس تجارت ماندگار، نمایندگی انحصاری تریابیتوتی در ایران، قابل خریداری است. فقط بایستی هوشیار باشید که در دام کالاهای مشابه تقلبی چینی نیفتید و تنها از طریق نمایندگی انحصاری تریابیوتی در ایران اقدام به تهیه‌ی محصولات تریا کنید، چرا که در غیر این صورت هم ایمنی و هم ضمانت دستگاه را از دست خواهید داد!

برای قیمت تماس بگیرید ناموجود

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین