شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | لیزر موهای زائد
لیزرهای از بین برنده‌ی موهای زائد در چه نواحی از بدن مؤثرتر عمل می‌کنند؟
لیزر موهای زائد، لیزر مو، لیزر پوست، لیزر بیکینی، لیزر زیربغل، لیزر پا، موبر
15569
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15569,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

لیزر موهای زائد در چه نواحی از بدن مؤثرتر عمل می‌کند؟

لیزر موهای زائد در چه نواحی از بدن مؤثرتر عمل می‌کند؟

لیزرهای از بین برنده‌ی موهای زائد در چه نواحی از بدن مؤثرتر عمل می‌کنند؟

 

آیا می‌توان از روش درمانی لیزر موهای زائد برای همه‌ی نواحی بدن استفاده کرد؟ اگر چه این کار از چشم‌انداز علمی اصولاً ممکن است، اما در مورد برخی از نواحی بدن لیزر موهای زائد مؤثرتر است و بهتر عمل می‌کند.

لیزر موهای زائد روشی مؤثر و مطمئن است که به کمک آن می‌توانید برای همیشه از شر موهای زائد ناحیه‌ی بیکینی، زیربغل‌ها، دست‌ها، پاها، و حتی موهای صورت خلاص شوید. و، اتفاقاً، بیشتر مردم برای رفع موهای زائد همین نواحی است که به روش لیزر درمانی روی می‌آورند.

بهتر است در نگاهی اجمالی، ببینیم چرا لیزر کردن هر یک از این نواحی بهترین چاره و راه‌حل برای رفع موهای زائد است.

ناحیه‌ی بیکینی

لیزرهای رفع موهای زائد می‌توانند به آسانی و به نحوی مؤثر موهای زائد ناحیه‌ی بیکینی را بردارند. گاهی، قصد خانم‌ها از برداشتن موهای زائد ناحیه‌ی بیکینی این است که هنگام پوشیدن لباس شنا احساس اطمینان خاطر و آرامش بیشتری داشته باشند. چندان خوشایند نیست که مدام درگیر استرس التهاب‌های پوستی، سوختگی‌ها و خارش‌ها، جوش‌های التهابی و … بعد از اصلاح باشید یا هر روز دغدغه‌ی اصلاح کردن و برداشتن موهای زائد همراهتان باشد، مخصوصاً وقتی که در تعطیلات هستید.

با لیزر کردن موهای زائد ناحیه‌ی بیکینی می‌توانید به همان نتیجه‌ا‌‌ی دست یابید که یک وکس برزیلی کامل ناحیه‌ی بیکینی (برداشتن همه‌ی موهای ناحیه‌ی بکینی با موم) به بار می‌آورد، یا، در صورت تمایل، می‌توانید موهای ناحیه‌ی بیکینی خود را  هر طوری که خودتان دوست دارید شکل دهید. در ضمن، فرایند رفع موهای زائد در این روش بسیار کوتاه است و گاهی صرف تنها بیست دقیقه وقت برای انجام آن کافی است.

زیربغل‌ها

درمان لیزری موهای زائد، نرمی و همواری ماندگار و دیرپایی را در ناحیه‌ی زیر بغل شما به جا می‌گذارد، و دیگر لازم نیست که هر بار پیش از پوشیدن تاپ‌های بدون آستین و لباس‌های بدون یقه به فکر اصلاح زیربغل خود باشید. همچنین، لیزر کردن موهای زائد زیربغل بسیار سریع و آسان است و موجب می‌شود تا از شر موهای بدنما و ناخوشایند این ناحیه از بدن‌تان برای همیشه خلاص شوید.

بر طرف کردن موهای زائد زیربغل کاری است که خودتان به آسانی می‌توانید انجام دهید. به ویژه، اگر قبلا موهای زائد پاها و ناحیه‌ی بیکینی‌تان را خودتان برداشته‌اید، دیگر در رفع موهای زائد زیربغل خبره هستید.

پاها

بسیاری از خانم‌ها فرایند لیزر کردن موهای زائد پاهای‌شان را تنها در مراکز تخصصی این کار انجام می‌دهند. داشتن پاهایی شفاف، براق و صیقلی به ویژه برای موقعیت‌هایی که می‌خواهید دامن، لباس‌های کوتاه یا، اگر هوا مساعد باشد، شلوارک بپوشید ایده‌آل است.

اما بعضی از خانم‌ها نمی‌دانند که خودشان به تنهایی می‌توانند با استفاده از یک دستگاه لیزر خانگی به همان نتیجه‌ی مطلوب دست یابند. با به کارگیری یک لیزر خانگی برای درمان موهای زائد، برای یک عمر پاهایی صاف و بدون مو خواهید داشت.

دست‌ها

بعضی از بانوان روی دست‌های‌شان مقادیر زیادی موهای سیاه و ناخوشایند دارند. اما بسیاری از آن‌ها تمایلی به برداشتن موهای دست خود ندارند زیرا تحمل موهای زبری که پس از اصلاح کردن با تیغ رشد می‌کنند خیلی ناخوشایندتر از خود موهای زائد دست است.

لیزرهای از بین‌برنده‌ی موهای زائد روی نواحی مانند دست‌ها بسیار مؤثرتر از هر وسیله‌ی دیگری عمل می‌کنند زیرا جایگزینی بسیار راحت برای اصلاح با تیغ هستند آن هم در ناحیه‌ای از بدن که بیشتر اوقات در معرض توجه و دید دیگران است. گهگاه ممکن است بتوانید پاها یا زیربغل‌های خود را پنهان کنید، اما دست‌ها، صرف نظر از این‌ که پوشش بیرونی‌تان چگونه باشد، همیشه در معرض دید هستند.

صورت

بعید به نظر می‌رسد که هیچ زنی دوست داشته باشد صورتش با تیغ اصلاح کند. از این رو، صورت رایج‌ترین ناحیه‌ی بدن برای بکار بستن لیزرهای رفع موهای زائد است.

لیزر موهای زائد روی صورت، شما را از شر کرک‌ها، موهای بلندتر پشت لب، و حتی موهای اضافی ابروها راحت می‌کند. لیزر راه‌حلی است که تنها کافی است یک بار آن را به کار گیرید، و سال‌های سال از داشتن پوستی زیبا، جذاب و خوشایند روی صورت‌تان لذت ببرید.

اگر قبلاً در مورد استفاده از لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائد در هر یک از این نواحی پوست خود مردد بوده‌اید، اکنون می‌توانید مطمئن باشید که این کار هم آسان است، هم اقتصادی و هم ایمن. لیزر موهای زائد می‌تواند کلید اعتماد به نفس و اطمینان خاطر شما باشد، بی‌آنکه نیازمند صرف وقت یا هزینه‌ی زیادی باشد.                    

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین