شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | سوالات متداول درباره ماسک تنفسی توتوبوبو
15996
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15996,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

سوالات متداول درباره ماسک تنفسی توتوبوبو

سوالات متداول درباره ماسک تنفسی توتوبوبو

سوالات متداول درباره ماسک تنفسی توتوبوبو

ماسک تنفسی توتوبوبو چه ویژگی‌های منحصر به فردی دارد؟

ویژگی‌های منحصر به فرد ماسک تنفسی توتوبوبو برای این طراحی شده‌اند که بیشترین میزان حفاظت، راحتی و کاربرد آسان را برای همه‌ی افراد، از جمله کودکان، فراهم نمایند.

اولین ماسک تنفسی در جهان است که قابلیت تطبیق با هر فرد را دارا می‌باشد.

با داشتن بدنه‌ای شفاف، بررسی درزگیری ماسک تنفسی (سیل چک) آسان و دقیق خواهد بود.

بسیار انعطاف‌پذیر و راحت برای پوست، و تناسب فوق‌العاده با صورت به دلیل مواد سافت‌تک.

با وزن تنها 20 گرم، سبک‌ترین ماسک تنفسی قابل استفاده‌ی مجدد در دنیا.

بندهای فوق الاستیکی، راحت‌ترین و با دوام‌ترین نوع بندهای ماسکی.

با بهره‌مندی از ماده‌ی افزودنی آنتی ویروس، از بازتولید باکتری‌ یا ویروس روی سطح ماسک تنفسی جلوگیری شده است.

 

چرا ماسک تنفسی توتوبوبو قابلیت تطبیق با هر فرد را داراست؟

تا محافظت از شما را تضمین نماید. اگر سایز ماسک نادرست باشد، میزان تناسب و پوشش‌دهی آن ضعیف می‌شود و در نتیجه میزان محافظت ماسک تنفسی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. تحقیقات نشان داده‌اند که اکثر ماسک‌های N95 تنها صورت 40% از افراد را به درستی پوشش می‌دهد. توتوبوبو را می‌توان جهت تناسب با هر فرد 5 سال به بالایی تطبیق داد.. جهت کسب اطمینان از مناسب بودن سایز ماسک، ما یک قدم دیگر نیز پیش رفته‌ایم: شما می‌توانید «شبیه‌ساز» ما را دانلود کنید و تناسب ماسک را با صورت خود بسنجید!

 

 

ماسک تنفسی توتوبوبو

 

چگونه شفاف بودن ماسک تنفسی توتوبوبو به درزگیری (سیل چک) کمک می‌کند؟
با داشتن بدنه‌ی شفاف ماسک، شما می‌توانید به راحتی درون آن را ببینید و نحوه‌ی تماس آن با صورت را مشاهده کنید و به این ترتیب بررسی عایق بودن و درزگیری ماسک قابل اعتمادتر خواهد بود.

عموما، حدود 30% از کاربران به اشتباه فکر می‌کردند ماسکشان کاملا به صورتشان چسبیده است. در مورد ماسم توتوبوبو، دقت بررسی «درزگیری بصری»  بیش از 90% است.

 

 

قابلیت آنتی ویروس ماسک تنفسی توتوببو چقدر دوام دارد؟

قابلیت آنتی ویروس ماسک تا پایان عمر این محصول تداوم دارد.

 

آیا خاصیت آنتی ویروس بودن ماسک با شستشو یا ضدعفونی کردن آن تحت تأثیر قرار می‌گیرد؟

مواد آنتی باکتریال درون بدنه‌ی ماسک تعبیه شده‌اند و نمی‌توانند با شستن یا مالیدن از بین بروند.

 

آیا این ماسک تنفسی توتوبوبو با عینک تداخلی دارد؟

ماسک توتوبوبو هیچ تداخلی با عینک ندارد، چرا که بسیار نازک و سبک است و می‌تواند ادامه‌ی سطح بینی تلقی شود.

 

بزرگترین (و کوچک‌ترین) سایز صورتی که ماسک تنفسی توتوبوبو قابلیت تناسب با آن را دارد چقدر است؟

ماسک توتوبوبو می‌تواند به بهترین وجه ممکن با افراد بالغی که صورتی بزرگتر از معمول دارند تناسب داشته باشد. همچنین می‌تون آن را چنان کوچک نمود که در تناسب کامل با چهره‌های کوچک‌تر نظیر صورت کودکان و زنان آسیایی در آید.درازای صورت (فاصله از سطح چشم‌ها تا پایین چانه) که این ماسک قابل تناسب با آن است می‌تواند از  83 میلیمتر تا 128 میلیمتر متغیر باشد.

 

آیا پس از استفاده‌ی مکرر، بندهای ماسک تنفسی توتوبوبو قابلیت انعطاف‌پذیری خود از از دست می‌دهند؟

برخلاف بند ماسک‌های ارزان قیمت، بندهای فوق الاستیک توتوبوبو از مواد بسیار خالصی تهیه شده است و می‌تواند تا بیش از 5000 هزار بار کشیده شدن بدون هیچ آسیبی دوام بیاورند.

 

من به کش لاستیکی آلرژی دارم، آیا جنس بندهای این ماسک از لاستیک است؟

بندهای ماسک تنفسی توتوبوبو حاوی هیچ گونه مواد لاستیکی یا سایر مواد حساسیت‌زا نمی‌باشد.. این بندها برای تماس با پوست انسان ایمن است.

 

چه تفاوتی بین فیلترهای ضد آلودگی، 94% و 96% وجود دارد؟ماسک تنفسی توتوبوبو

فیلتر 96% سطح فوق بالایی از محافظت را و در عین حال تنفس راحت‌تری نسبت به فیلترهای معمول N95 فراهم می‌کنند. این فیلتر حاوی بارهای الترواستاتیک است و در به دام انداختن گرد و غبار و اجزاء ریز حتی کوچک‌تر از 3/0 میکرون هم بسیار کارآمد است. در واقع، میزان حداقلی کارآمدی فیلتراسیون 96% است. هر جفت فیلتر در بسته‌های پلاستیکی دربسته و عایق نگهداری می‌شوند. این پیشرفته‌ترین و کارآمدترین فیلتر ماست که همچنین جهت مسدود نمودن ذرات بیماری‌های موجود در هوا نظیر ویروس‌ها و باکتری‌ها مناسب است.

 

فیلتر ماتریکس M92 سطح بالایی از محافظت را به همراه قدرت جذب بو را فراهم آورده است.  این فیلتر شامل یک لایه فابریک زئولیت جهت جذب بو و یک لایه فیلتر 92% است.بعلاوه حاوی بارهای الکترواستاتیک است و در به دام انداختن گرد و غبار و اجزاء ریز حتی کوچک‌تر از 3/0 میکرون هم بسیار کارآمد است. در واقع، میزان حداقلی کارآمدی فیلتراسیون 92% است. هر جفت فیلتر در بسته‌های پلاستیکی دربسته و عایق نگهداری می‌شوند. این فیلتر مناسب‌ترین جهت استفاده در هوای آلوده‌ای است که هم شامل ذرات کوچک خطرناک و هم گازهای بودار است.

 

فیلتر 94%  سطح بالایی از محافظت و در عین حال امکان تنفس راحت را فراهم می‌سازد.  این فیلتر حاوی بارهای الکترواستاتیک است و در به دام انداختن گرد و غبار و اجزاء ریز حتی کوچک‌تر از 3/0 میکرون هم بسیار کارآمد است. در واقع، میزان حداقلی کارآمدی فیلتراسیون 94% است. هر جفت فیلتر در بسته‌های پلاستیکی دربسته و عایق نگهداری می‌شوند. این بهترین فیلتر برای اهداف کلی است و همچنین پرفروش‌ترین فیلتر ماست.

 

فیلتر ضد آلودگی (92%)، با صرفه‌ترین فیلتر با کارآیی بالا جهت استفاده‌ی هرروزه است. این فیلترحاوی بارهای الکترواستاتیک است و در به دام انداختن گرد و غبار و اجزاء ریز حتی کوچک‌تر از 3/0 میکرون هم بسیار کارآمد است. در واقع، میزان حداقلی کارآمدی فیلتراسیون 92% است. به طور معمول، هر جفت فیلتر را می‌توان به مدت یک هفته در شهرهای آلوده استفاده نمود (یک ساعت در هر روز، 6 روز در هفته). فیلترها در یک بسته‌ی پلاستیکی زیپ‌دار نگهداری می‌شوند. این فیلتر مقرون به صرفه و جهت اهداف کلی است و در قبال هزینه‌ی پایین آن، ارزش بالایی دارد.

 

ماسک تنفسی توتوبوبو

 

 

 

چه مدت این فیلترها دوام دارند؟

مدت زمان استفاده‌ی موثر از فیلترها به عوامل مختلفی بستگی دارد:  میزان تمرکز آلودگی؛ نرخ تنفس؛ گرما؛ رطوبت؛ و عوامل بهداشتی. این عوامل به محل و محیط زندگی شما بستگی دارند. به طور تقریبی، هنگامی که رنگ فیلتر از سفید به خاکستری تغییر می‌کند، می‌بایست فیلترها را تعویض نمود. فیلترها را باید پیش از انباشته شدن بیش از حد ذرات آلودگی تعویض نمود. از طرف دیگر، توصیه می‌شود حتی اگر هیچ نشانه‌ای از تغییر رنگ هم نبود، از یک فیلتر بیشتر از دو هفته استفاده نشود.

 

منبع خبر: http://www.totobobo.co.uk/faq

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین