شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | رعایت حریم شخصی
14611
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14611,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive
 

رعایت حریم شخصی

برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل هستیم

شرکت آمیتیس تجارت ماندگار، نمایندگی انحصاری محصولات تریا در ایران برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است. لطفا متن زیر را بخوانید تا بیشتر با نحوه برخورد این سایت با اطلاعاتی که هویت شما را فاش می کند آشنا شوید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

شرکت آمیتیس تجارت ماندگار تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. شرکت آمیتیس تجارت ماندگار در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.

ثبت نام

در طی مراحل ثبت نام، کاربر باید اطلاعات تماس (آدرس ایمیل) خود را ارائه دهد. این اطلاعات فقط و فقط برای تماس با کاربر در رابطه با سرویس هایی از وبسایت شرکت آمیتیس تجارت ماندگار، که به آن علاقه نشان داده است، استفاده می شود.

دعوت دوستان

اگر کاربری تصمیم بگیرد که یکی از دوستانش را برای پیوستن به وبسایت شرکت آمیتیس تجارت ماندگار دعوت کند، ما از ایشان آدرس ایمیل دوستشان را می گیریم. وبسایت شرکت آمیتیس تجارت ماندگار به صورت خودکار و تنها برای یک بار ایمیلی برای آن فرد می فرستد و او را به بازدید از وبسایت شرکت آمیتیس تجارت ماندگار دعوت می کند. شرکت آمیتیس تجارت ماندگار این اطلاعات را، تنها برای بررسی پذیرفته شدن دعوتنامه، نگهداری می کند. او می تواند با آدرس [email protected] تماس بگیرد و درخواست حذف این اطلاعات از درون پایگاه داده های ما را بدهد.

امنیت

به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده (عضو)، جهت محافظت اطلاعات شخصی و امنیت، شما از یک حساب کاربری که توسط رمز عبور تان محافظت می شود، بهره می برید.

به روز رسانی وبسایت و سرویس ها

ما برای همه اعضا یک ایمیل خوش آمد گویی می فرستیم تا حساب خود را تایید و فعال کنند. کاربران فعال گاه به گاه در رابطه با به روز رسانی های وبسایت و سرویس ها اطلاعاتی دریافت خواهند کرد. ما برای احترام به حریم خصوصی کاربرانمان، این امکان را فراهم آورده ایم که از دریافت این نوع ارتباطات خود داری کنند.

اصلاح و یا به روز رسانی اطلاعات شخصی

در صورتی که اطلاعات شخصی کاربری (که هویت او را فاش می کنند مانند ایمیل) تغییر کند، یا اگر کاربری دیگر علاقه به استفاده از سرویس های ما نداشته باشد، کوشیدیم تا راهی جهت اصلاح، به روز رسانی و یا از بین بردن اطلاعات شخصی کاربر فراهم آوریم. این کار می تواند از طریق صفحه مشخصات کاربر و یا توسط ارسال ایمیلی به پشتیبانی مشتریان انجام شود.

اطلاع رسانی از تغییرات

اگر زمانی تصمیم بر آن شد که سیاست های حفظ حریم خصوصی وبسایت را تغییر دهیم، آن تغییرات را بر روی صفحه به روز رسانی قرار خواهیم داد تا کاربرانمان همیشه از اطلاعات جمع آوری شده، نحوه استفاده و احتمال و شرایط افشای آن آگاه باشند. اگر در هر برهه تاریخی به هر دلیل تصمیم به استفاده از اطلاعات شخصی کاربر بگیریم که در زمان ثبت نام ذکری از آن ها نبوده، توسط یک ایمیل او را آگاه خواهیم کرد. پس از آن کاربر این انتخاب را خواهد داشت که آیا اطلاعاتش در این راه استفاده شود و یا خیر. ما از اطلاعات، تحت توافقی که در سیاست های حفظ حریم خصوصی در زمان جمع آوری آن ها صورت گرفته، استفاده خواهیم کرد.

گفتگو آنلاین