شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | دیسک های میکرودرم
17996
rtl,page-template-default,page,page-id-17996,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

دیسک های میکرودرم

پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی از یک تکنولوژی انحصاری دیسک چرخان بهره برده است تا درمان‌های میکرودرم ابریژن با نتایجی بی‌نظیر و درخشان را به دست دهد. با لغزیدن دستگاه روی پوست، این دیسک‌های میکرودرم ابتکاری به چرخش در می‌آیند و درمانی زیبا بدون سایش دستی پی‌ام‌دی روی پوست را –که مورد نیاز بسیاری از دیگر دستگاه‌های میکرودرم ابریژن است- به همراه می‌آورند.

چرا بلورهای الومینیوم اکسید؟

الومینیوم اکسید یک عنصر موجود در طبیعت است که از لحاظ سختی پس از الماس، مقام اول را داراست.

این بلورها کاملا ضدآلرژی‌ هستند و از امکان وقوع هرگونه واکنش آلرژیک ممانعت به عمل می‌آورند.

دیسک‌های حاوی الومینیوم اکسید مؤثرترین نتایج موجود را فراهم آورده و امکان نشر باکتری‌های عامل جوش و تحریکات پوستی را، که خطر آن به هنگام استفاده از نوک الماس وجود دارد، به طور کامل از بین می‌برند.

این یک درمان معمولی نیست

درمانی است منحصرا برای شما!

 

با تعبیه‌ی بلورهای الومینیوم اکسید روی هر دیسک، پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی درمان لایه برداری منحصربفردی را فراهم می‌سازد که هیچ سیستم میکرودرم ابریژن دیگری قادر به آن نیست. در حالی که اکثر ابزارهای میکرودرم تنها شامل یک درجه شدت استاندارد هستند، دیسک‌های پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی در ۵ درجه لایه‌برداری مختلف عرضه شده اند. پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی با این ۵ دیسک از درجه شدت‌های مختلف، امکان سفارشی کردن (کاستومایز) کامل درمان را فراهم می‌نماید؛ پی‌ام‌دی برای هر نوع پوستی، از بسیار حساس گرفته تا بسیار قوی و زبر، تنظیمات کاملی را فراهم آورده است.

بدن خود را از یاد نبرید

مزایای درخشان میکرودرم ابریژن را تنها به صورت خود محدود نکنید.

 

با درمان سینه، بازوان و پاهای خود توسط پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی همان نتایج روشن و درخشان را به دست آورید.

دیسک‌های بزرگ مخصوص بدن، ناحیه‌ی وسیع‌تری را می‌پوشانند تا بدن را سریع‌تر درمان نمایند.

کلاهک‌های بزرگ‌تر مخصوص بدن نیز ساکشن قوی‌تر فراهم می‌آورند و همچنین موجب می‌شوند تا ساکشن

کالیبره‌ی پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی تاثیر بیشتری روی پوست داشته باشد.

اندازه‌ی دیسک‌ها

مناسب برای کسب بهترین نتایج

 

در حالی‌که نیازی به گفتن مزایای عالی استفاده از میکرودرم ابریژن برای درمان صورت نیست، این نوع درمان تنها محدود به این ناحیه از بدن نمی‌شود. پرسونال میکرودرم با ارائه‌ی دیسک‌های قابل تعویض در دو سایز کوچک و بزرگ، امکان درمان هم صورت و هم سایر اندام‌های بدن را فراهم نموده است. دیسک لایه‌بردار کوچک به راحتی صورت، شامل نواحی صعب الوصولی نظیر بینی و چانه، را درمان می‌کند. همچنین دیسک کوچک کنترل بیشتری روی ساکشن را در اختیار می‌گذارد و لذا برای درمان نواحی مشکل یا حساس روی صورت گزینه‌ی ایده‌آلی به شمار می‌رود.

دیسک‌های قابل تعویض، جهت نتایج پایدار

(۳-۴ استفاده در هر درمان)

پس از سه یا چهار درمان با پرسونال میکرودرم پی‌ام‌دی، رفته رفته از قدرت سایش و تاثیر دیسک‌های لایه‌بردار، نسبت به اولی درمان، کاسته می‌شود. هنگامی که دیگر درمان شما به نتایج مطلوب منجر نشود، نوبت تعویض دیسک قدیمی با یک دیسک نو و تازه فرا می‌رسد. این دیسک‌های قابل تعویض، پیوسته امکان کسب نتایج مطلوب و باکیفیت را فراهم آورده و بدین ترتیب به راحتی می‌توان زیبایی پوست خود را همواره آشکار سازیم.

دیسک سبز: متوسط

برای افرادی با پوست نرمال یا غیرحساس که چند جلسه با PMD درمان کرده‌اند و آماده سطحی فراتر از دیسک حساس برای لایه‌برداری هستند.

دیسک آبی: حساس

برای افراد با پوست حساس که چند جلسه با PMD درمان کرده‌اند و آماده سطحی فراتر از دیسک خاکستری برای لایه‌برداری هستند.

دیسک خاکستری: بسیار حساس

برای افراد با پوست بسیار لطیف و حساس که آماده‌ سطحی فراتر از دیسک آموزشی برای لایه‌برداری هستند.

دیسک سفید: آموزشی/فوق حساس

برای افراد با پوست فوق‌العاده حساس و یا کسانی که می‌خواهند ابتدا کار با PMD را بیاموزند.

دیسک زرد: بدن قوی

شما درخواست کردید و ما عرضه نمودیم! دیسک زرد قوی‌ترین دیسک ماست که برای کاربران «سخت جان» ساخته شده است. ایده‌آل برای جلا دادن و صاف کردن ضمخت‌ترین نقاط بدن

دیسک سیاه: تمام بدن

بالاترین سطح لایه‌برداری، تنها ویژه‌ درمان بدن. این دیسک‌ها به خصوص برای درمان دست‌ها و پاها توصیه می‌شوند.

دیسک قرمز: بسیار زبر و ضخیم

برای افرادی با پوست نرمال یا خیلی زبر و ضخیم که مدت درازی است که از PMD استفاده کرده‌اند و خواهان سطح قوی و فشرده‌ای از لایه‌برداری هستند.

دیسک نارنجی: زبر و ضخیم

دیسک نارنجی برای افرادی طراحی شده است که به طور هفتگی از پرسونال میکرودرم استفاده می‌کنند و خواهان سطح پیشرفته‌تری از لایه‌برداری هستند.

گفتگو آنلاین