شرکت آمیتیس تجارت ماندگار | بررسی و نقد لیزر جوانسازی و ضدچروک تریا
15729
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15729,single-format-standard,theme-bridge11,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

بررسی و نقد لیزر جوانسازی و ضدچروک تریا

بررسی و نقد لیزر جوانسازی و ضدچروک تریا

بررسی و نقد لیزر جوانسازی و ضدچروک تریا

 

آیا تاکنون لیزر جوانسازی تریا را دیده‌اید؟ اخیرا ایمیل‌های زیادی از خوانندگان به دستم رسیده که در آن‌ها از این لیزر جوانسازی سوال شده؛ به همین دلیل من شروع به تحقیق درباره‌‌ی این تکنولوژی جدید کردم. هرچه درباره‌ی این لیزر بیشتر مطالعه می‌کردم، بیش‌از پیش متحیر و هیجان‌زده می‌شدم! زمانی که از من پرسیدند که آیا دلت می‌خواهد این دستگاه را امتحان کنی، می‌توان حدس زد که من با چه هیجان و سرعتی به ایمیلشان پاسخ مثبت دادم!

 

همین که بسته‌ی لیزر را دریافت کردم، اول از هر چیز نگاهی به محتویات درون جعبه انداختم: یک دستگاه لیزر جوانسازی دستی، یک دفترچه‌ی راهنما و یک کابل کوچکی که به یک پایه‌ی ایستاده وصل می‌شود؛ به همین سادگی!

لیزر جوانسازی

اطلاعات درباره‌ی این دستگاه بسیار شفاف و سرراست در دفترچه درج شده است، اما اساسا این گونه است که وقتی دستگاه را روشن می‌کنید نشانگر بالای LED درجه شدت 1،2 یا 3 را به شما نشان می‌دهد. برای این‌که حواسّ شما با رویه‌ی این لیزر به طور تدریجی وفق پیدا کند، بهتر است که با درجه شدت 1 درمان خود را آغاز کنید. پس از آن، با پیشرفت دوره درمانی‌تان، می‌توانید درجه شدت درمان‌تان را بیشتر کنید. من خودم تا درجه‌ی 3 پیش رفتم اما شما مختارید که درمانتان را با درجه‌ی 1 یا 2 ادامه دهید. بعدا بیشتر درباره‌ی درجه‌های شدت این دستگاه صحبت خواهم کرد.

 

 

هنگامی‌که دستگاه روشن می‌شود، از خود لیزر ساطع نمی‌کند مگر این‌که درگاه آن روی پوست صورتتان قرار گیرد (در واقع، این دستگاه مجهز به سنسورهایی است که متوجه می‌شود روی پوست قرار دارد یا خیر). تریا یک نقشه‌ی کوچک درست کرده که با آن مناطق درمان را نشان می‌دهد، و ساده‌ترین کار هم همین است که برای درمان طبق این نقشه پیش‌‌ برویم. بهتر است دقیقا بعد از شستن صورتمان کار با لیزر ضد پیری و جوانسازی تریا را آغاز کنیم، من شخصا توصیه‌ام این است که پس از شست و شوی صورت یکی دو دقیقه‌ای صبر کنیم تا از خشک بودن پوستمان کاملا مطمئن باشیم چرا که کشیدن دستگاه روی پوست خشک به مراتب آسان‌تر است. لیزر را روی پوست خود عقب و جلو برانید؛ در این حین صدای فن دستگاه و نور بنفش آن حاکی از روشن بودن دستگاه شما هستند.

لیزر جوانسازی

لیزر جوانسازی و ضدچروک تریا به طور خودکار درمان شما را در هر جلسه زمان‌بندی می‌کند و هرگاه که نوبت درمان منطقه‌ی جدیدی از صورت می‌رسد، با بوق به شما اطلاع می‌دهد. هر زمان هم که درمان همه‌ی مناطق چهارگانه‌ی صورت به اتمام رسد، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود. پیشنهاد می‌کنم بین جلسات درمان، لیزرتان را روی پایه‌ی شارژش قرار دهید زیرا هر جلسه درمان انرژی زیادی از دستگاه گرفته می‌شود و زمانی که بخواهید با درجات شدت بیشتری کار کنید، شاید تنها 1 یا 2 جلسه درمان بشود با لیزر فول شارژتان کار کرد.

 

 

لیزر جوانسازی تریا چگونه کار می‌کند؟

لیزر جوانساز و ضدچروک تریا، لیزری غیر کاهشی و فرکشنال است و دقیقا از همان تکنولوژی لیزرهای کلینیکی برخوردار است.

لیزر جوانسازی

طول موج این لیزر جوانسازی 1440 نانومتر است، و بسته به درجه شدتی که برای درمان انتخاب می‌شود، 5، 10 و یا 12 ژول انرژی در هر پالس آزاد می‌کند. هرچه شدت درجه را بالاتر ببرید، هر منطقه از صورت مدت زمان بیشتری تحت درمان با لیزر قرار می‌گیرد و لیزر MTZهای بیشتری (مناطق حرارتی ستونی و میکروسکوپی که در زیر بیشتر درباره‌ی آن توضیح خواهم داد) ایجاد می‌کند. به طور خلاصه،  این لیزر جوانسازی و ضدچروک، همان طول موج دستگاه‌های حرفه‌ای و کلینیکی را دارد، مقدار قابل ملاحظه‌ای انرژی از خود آزاد می‌نماید، و چیزهای کوچکی به نام MTZها ایجاد می‌کند.

 

4

 

هنگامی که پوست خود را با لیزر جوانسازی تریا درمان می‌کنید، انرژی لیزر از سطح پوستتان می‌گذرد و به عمق آن نفوذ می‌کند. در واقع، اشعه‌ی لیزر نواحی آسیب‌دیده‌ی بسیار کوچکی (که همان MTZها یا مناطق حرارتی ستونی و میکروسکوپی هستند) ایجاد می‌کند. این آسیب ناشی از گرما دیدن و لخته‌شدن پروتئین‌هاست، و در نواحی کاملا مجزا از هم رخ می‌دهد. هر MTZ ایجاد شده بسیار کوچک است و گرچه هم در لایه سطحی پوست (اپیدرم) و هم در عمق آن (دِرمیس) ایجاد می‌شود؛ اما لایه‌ی بیرونی سطح پوست (استراتوم کورنئوم) سالم و دست‌نخوده باقی می‌ماند. به این ترتیب، گرچه پوست شما تحت درمان با لیزر قرار گرفته است، اما ظاهر بیرونی آن هیچ جراحتی از خود بروز نمی‌دهد!

 

MTZها آنقدر کوچک‌اند که در عرض 24 ساعت، سلول‌های پوستی اطراف ‌آن‌ها به سمت نواحی آسیب‌دیده می‌آیند و به ترمیم پوست در آن‌جا مشغول می‌شوند. همین که پوست شروع به ترمیم خودش کرد، سطح تولید کلاژن‌ها افزایش می‌یابد، اتفاقی که برای آن دسته از افرادی که چین و چروک زیادی روی پوست خود دارند فوق العاده و شگفت انگیز است! در ضمن، سلول‌های آسیب‌دیده هم در عرض 3 الی 7 روز از بین می‌روند و جای خود را به سلول‌های تازه و جوان می‌دهند.

 

5

 

پس از این‌که از لیزر جوانسازی استفاده کردید، این نواحی کوچک MTZها ترمیم می‌شوند، و به همین خاطر پوست هموارتری در این مناطق خواهید داشت. لایه‌ی عمیق پوست (درمیس) کلاژن بیشتری تولید می‌کند و لذا پوست محکم‌تر می‌شود و چین و چروک از روی آن محو می‌شوند.

 

پس از مدتی، همان طور که MTZها انباشته و ترمیم می‌شوند، پوست بهبود می‌یابد. بدین ترتیب، هنگامی که در آینه نگاه کنید متوجه تغییر قابل ملاحظه‌ای در چهره‌ی خود می‌شوید. شرکت تریا اعلام کرده که در عرض دو هفته درمان با این لیزر، می‌توانید چهره‌ای جوان‌تر، براق تر و شاداب‌تر را تجربه کنید، و البته تجربه‌ی شخصی من هم بر این ادعا صحه می‌گذارد.

لیزر جوانسازی

 

 

شرکت تریابیوتی، با همکاری و تعامل با درماتولوژیست‌ها دست به تولید محصولات مراقب پوستی و ضد پیری محشری زده است که در تکمیل درمان با لیزر جوانسازی این برند بسیار کارآمد است. البته تقریبا هیچ تمایز واقعی بین این محصولات وجود ندارد که مانع از استفاده از سایر محصولات پوستی شود، اما من واقعا این محصولات جانبی تریا را پسندیدم و پیشنهاد می‌کنم شما هم حتما در کنار استفاده از لیزر جوانسازی آن ها را هم امتحان کنید. زمانی که لیزر تریا را خریداری می‌کنید، سمپل‌هایی از این محصولات را هم در کنار آن اشانتیون می‌گیرید. به هرحال اگر دوست داشتید می‌توانید خودتان هم این محصولات را در کنار لیزرتان خریداری کنید.

یادتان باشد که وقتی با لیزر جوانسازی درمان می‌کنید، پوست شما در برابر خورشید حساس‌تر خواهد بود، پس استفاده مداوم از کرم ضدآفتاب تمام طیف، بیش از هر وقت دیگری واجب می‌شود!

 

 

تجربه‌ی من بعد از 3 هفته درمان:

  • پوستم هموارتر شده بود، به خصوص این همواری روی پیشانی‌ام از همه‌جا آشکارتر بود؛
  • چروک کمتری دور چشم‌هایم داشتم؛
  • رنگ پوستم یکنواخت‌تر و یک‌دست‌تر شده بود.

 

 

تریا، داده‌های کلینیکی خود را از نتایج این دستگاه برای من فرستاد، بعد از مطالعه‌ی آن فهمیدم که نتایجی که من شخصا از درمان با لیزر تریا گرفتم جای تعجب و شگفت ندارد! طبق این داده‌ها:

  • 93% کاربران بهبود چشمگیری در همواری و صافی پوستشان تجربه کردند
  • 82% کاربران بهبود چشمگیری در رفع چروک‌های دور چشمشان تجربه کردند.

 

 

اگر شما هم مثل من مجذوب  استفاده از این دستگاه شدید، می‌توانید لیزر جوانسازی و ضد چروک تریا را از وبسایت رسمی آمیتیس تجارت ماندگار، نماینده‌ی انحصاری محصولات تریابیوتی در ایران تهیه کنید.

 

 

برای قیمت تماس بگیرید ناموجود

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
گفتگو آنلاین